GreeK Group має в якості пріоритету задоволення, безпеку та високий рівень обслуговування пацієнта!

Ми підбираємо завжди кращі клініки і кращих лікарів! Знаючи, як важлива психологія пацієнта для відновлення його здоров'я, ми робимо все можливе, що робить пацієнта відчувати себе в безпеці і більш впевнено прагнув відновити своє здоров'я!

З легким і сонячним кліматом Греція є кращим вибором для більш швидкого і кращого відновлення здоров'я пацієнтів.

Медичні тури

  • Ми підбираємо завжди кращі клініки і кращих лікарів! Медицина Греції відповідає стандартам Європейського Союзу при цьому ціни на лікувальні послуги одні з найнижчих.

  • Клімат Греції сприяє швидкій реабілітації після травм і операцій. Кухня і грецький стиль харчування вважається одним з кращих і називається середземноморська дієта.

  • Організація спортивно-оздоровлюючі табори для дітей, які проходять реабілітацію після операції і з можливим швидким поверненням до спортивної діяльності.

  • REA створила сучасний і чудово обладнаний центр лікування безпліддя і екстракорпорального запліднення, метою якого є діагноз і вирішення проблеми безпліддя.

Медичні заклади

Послуги

Новини

Сучасний медичний центр здоров'я на святій горі Афон (Кареа) покликаний значно поліпшити якість медичних послуг, що надаються не тільки монахам, але і прочанам. Перефериархис Центральної Македонії Апостолос Тзитзикоста повідомив: «Новий Центр…

Одразу двоє представників Греції потрапили в рейтинг The Power List 2016, де представлені кращі фармацевти всієї планети. ТОП-100 складений авторитетним виданням The Medicine Maker. У список включені вчені і фармацевти, які внесли помітний вклад у…

Греція є однією з країн лідерів в області роботизованої хірургії. Згідно з даними Європейської Асоціації Ендоскопічних Хірургів (EAES) тендеція зростання кількості роботизованих оперативних вмешательст в країні протягом останніх трьох років одна з…