Вартість лікування в Ізраїлі в порівнянні з Грецією вище на 10-20%, у Німеччині на 15-20%, а в США таке лікування обійдеться майже на 50% дорожче. Тому ми надаємо нашим клієнтам медичні послуги, які знаходяться на одному рівні з клініками в Ізраїлі, Німеччині та США, але за нижчою вартістю. Для кожного пацієнта розробляються кілька індивідуальних варіантів / пакетів лікування, з яких пацієнт зможе вибрати той, який йому більше підходить. Беруться до уваги історія хвороби, результати обстежень і вже на цій основі підбираються найоптимальніші та ефективні методи лікування. Особлива увага приділяється також пошуку пакетів лікування по найбільш оптимальної вартості. Так, у вартості буде враховано наступне:

Л = К + В + GMT

Л - загальна вартість лікування;

К - послуги, надані клінікою (вартість варіюється в залежності від виду палати, кількості днів перебування, необхідних видів обстежень, виду операції, якщо вона необхідна і т.д.);

В - додаткові послуги лікарів, такі як особиста консультація, або проведення і призначення обстежень, визначення і проведення необхідної операції і т.д.

GMT - послуги, надані компанією Greek Group.

Вартість лікування важко сказати однозначно, тому, як кожен випадок є індивідуальним, всі особливості стану здоров'я пацієнта і його потреби враховуються і можуть варіюватися, що безпосередньо позначається на вартості курсу лікування.