Вибираєте країну для отримання якісної вищої освіти? Зверніть увагу на Грецію! Навряд чи можна назвати іншу країну, яка пропонує іноземцям свої державні Університети на таких пільгових умовах. Може, саме тому, серед численних пропозицій по навчанню за кордоном не так просто знайти Вузи Греції.

Система вищої освіти в Греції залишається на сьогоднішній день найбільш доступною й прийнятною у всій Європі. Широкий вибір Університетів і Технічних Вищих шкіл Греції, які включають п'ять основних професійних напрямків та понад 500 факультетів, які визначають різні спеціалізації, дають практичну можливість іноземним абітурієнтам отримати освіту за кордоном, що, як наслідок, закладає в майбутнє розвиток молодого спеціаліста престижну основу, з точки зору освіти, здобутої в європейській країні.

Спектр дисциплін у ВУЗах дозволяє вивчити обрану спеціальність та розширити знання, що відносяться до основного напряму діяльності майбутнього дипломованого спеціаліста. Важливо враховувати, що дипломи грецьких Університетів визнано в усіх країнах Євросоюзу.
П'ять напрямів Вищих навчальних закладів Греції:
• гуманітарні, правові та соціальні науки;
• точні науки;
• медичні науки;
• технічні науки;
• економічні науки.

Закони Греції дозволяють абітурієнту подати заявку одночасно на 20 факультетів по одному з цих напрямів. Далі відбувається зарахування на один з бажаних факультетів, при цьому, знання грецької мови не є обов'язковою вимогою для первинної подачі документів. Програму по вивченню грецької мови, яка розрахована на академічний рік, студенти вивчають додатково в мовних центрах при університетах в Афінах і Салоніках. Іншими словами, важливо спочатку вивчити грецьку мову, а після за рік накопичуються необхідні для подальшого навчання знання грецької мови. У підсумку, при успішній здачі іспиту після курсу вивчення грецької мови і отримання відповідного сертифіката, студент продовжує повноправне навчання в Університеті на основному факультеті зарахування за фахом.

Слід зазначити, що, залежно від напрямку та спеціальності, термін навчання в грецьких Університетах може становити 4 роки, 5 років або 6 років (медичні науки), а в грецьких Технічних Вищих школах, які в Греції стоять на порядок вище за значимістю загальноприйнятих для російськомовного населення Технікумів і прирівняні в Республіці до Вищого навчального закладу, як правило термін навчання складає 4 роки разом з захистом дипломної роботи.

Варто підкреслити, що найбільш популярними й затребуваними в Технічних Вищих школах Греції є факультети, які готують фахівців в IT-технологіях, фахівців у сфері туризму, лінгвістів. В Університетах Греції поряд з сучасними дисциплінами в іноземних студентів проявляється інтерес до таких спеціальностей, як інженер, викладач, архітектор, скульптор та інші.

Варто ще раз зазначити, що система освіти в Греції, над якою проводиться суворий державний контроль - всі Університети Республіки контролюються Міністерством освіти і Релігії Греції - є однією з найбільш розвинених і міжнаціональних в Європі.

Основні переваги, права і пільги, які надаються іноземному абітурієнту/студенту в Греції, а саме:
• навчання безкоштовне, 
• не потрібно складати вступні випробування, зарахування проводиться на конкурсній основі атестатів про середню освіту;

• пільговий проїзд на всі види транспорту;
• безкоштовно надається медичне обслуговування та харчування на час навчання;
• можливість працевлаштування на період навчання (4 години на день);
• можливість проходження практики в інших країнах Євросоюзу;
• отримання Виду на проживання для навчання в Греції, з правом щорічного продовження, що дозволяє вільне переміщення іноземного громадянина на території Шенгенської зони.

Таким чином, ми бачимо, що отримати вищу освіту в Греції не тільки доступно, але й престижно.

Компанія "Greek Group" оказывет юридичну підтримку та подання пакету документів в Міністерство надає абітурієнтам послуги з отримання ВНЖ в Греції для навчання.

Наші контакти:

Електронна адреси: n.koretskiy@mail.ru
Сайт: www.greekgroup.com.ua
Телефон: (095)-822-97-77; (050)-454-28-79
Адреса компанії: 01032, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 146, офіс 117.