Навряд чи яка-небудь інша країна зможе запропонувати іноземцям свої і державні Вузи з такою великою кількістю (близько 600) факультетів:

філології;

філософія;

архітектури;

медичних (навчання і практика за новітніми методиками, робототехнічні операції Da Vinchi і багато іншого);

держ. управління;

історії та мистецтва;

журналістики;

міжнародних і європейських відносин; туристичного та готельного бізнесу і багато інші факультети.

Якщо Ви прагнете отримати європейську освіту, знайти можливість жити і працювати в розвинених європейських країнах зі стабільною економікою або повернутися в свою країну з хорошими знаннями і багатою практикою роботи в країні ЄС.

Якісна європейська освіта, нестандартні креативні технології та свіжі ідеї допоможуть вам отримати престижну роботу і швидко просунутися по службовій драбині, так і покласти початок власного успішного бізнесу. Відкрийте для себе зелену вулицю!

Система освіти в Греції централізована. Сферу культури і науки контролює Міністерство Освіти і Релігії Греції.

Вища освіта в Греції можна отримати в державному або приватному Вузі. Дипломи приватних навчальних закладів не завжди визнаються державою. Всі державні Вузи мають право на присвоєння будь-яких видів кваліфікації, включаючи захист докторської дисертації.

Вища освіта в Греції може придбати кожен бажаючий, незалежно від віку, статі, національності і країни проживання.

Відсутність іспитів - одне з найпривабливіших умов вступу до Внз Греції. Зарахування іноземних студентів ведеться тільки за конкурсом атестатів. Чим вищий середній бал, тим в більш престижний університет ви можете потрапити. Тому для проходження конкурсу зовсім не обов'язково бути відмінником. Навіть з менш успішним атестатом можна бути зарахованим до ВНЗ, де прохідний бал нижче.

При виборі факультету і Вузу, абітурієнту необхідно скласти список з 10 (максимум) бажаних факультетів та/або університетів, починаючи з факультетів та/або університетів першорядної важливості в порядку убування. Цей список подається в єдину приймальню комісію Міністерства Освіти Греції.

Якщо абітурієнт не пройде по конкурсу на факультет / університет першорядної важливості, то комісія запропонує йому другий, у відповідності з конкурсними балами.

Факультети в списку поділені на 5 категорій. Вибрані вами факультети повинні належати тільки до однієї з них.
Категорії:

філологія і юриспруденція;

математика;

медицина;

економіка;

політехнічна освіта;

Як вчитися в Грецькому Вузі не знаючи новогрецької мови?

Після того, як абітурієнт буде зарахований в Грецький ВУЗ, йому надають право пройти курс вивчення новогрецької, як іноземної мови при факультеті Філософії державного університету Каподістрія . Тривалість курсу - академічний рік, протягом якого можна придбати не тільки знання новогрецької мови, достатнього для подальшого навчання, але і знайти величезну кількість друзів з усього світу - Америки, Європи, Азії, Африки і Австралії, які приїхали на навчання до Греції.

В кінці травня студент здає іспити, які проходять в три етапи :

письмовий ( граматика і твір на запропоновану вам тему),

усний ( опис побаченого на фото і відповіді на питання екзаменатора),

аудіювання (прослуховування аудіо - тест).

Отримавши сертифікат про знання новогрецької мови, студент приступає до навчання на першому курсі Вузу, в який він зарахований. Організація навчального процесу в Внз Греції

На першому курсі, як правило, вивчаються 5-8 предметів, кількість предметів залежить від обраного факультету.

Державні навчальні заклади надають:

Безкоштовне щоденне триразове харчування при Внз;

Безкоштовне забезпечення навчальною літературою;

Пільговий проїзд у громадському та міжміському транспорті;

Визнання диплома про закінчення грецького Вузу країнами ЄС, СНД, Європи, Америки, Африки та Австралії;

Перевага при вступі мають іноземці не грецького походження.