"Рея" Клініка Акушерства і Гінекології

"Рея" Клініка Акушерства і Гінекології

rea maternity and general hospital

Напрямок
 • Лікування

Рея це одна з Богинь стародавньої Греції. Рея є Богинею Материнства. Тому її ім'я є ідеальною назвою для такого медичного закладу.

Медичний персонал клініки складається з 450 акушерів і гінекологів, які внесли значний вклад в наукову, професійну та соціальну області. Вони є професіоналами різних спеціалізацій і професій для того, щоб найкращим чином досягти своє головне завдання - забезпечити висококваліфіковану турботу про жінку і майбутню матер, надаючи великий спектр акушерських та гінекологічних послуг.

Клініка оснащена сучасним медичним обладнанням та технікою, які збільшують точність постанови діагнозів, рівень безпеки пацієнта і скорочують термін госпіталізації. Є спеціальні стаціонари як для жінок - відділення невідкладної допомоги, так і для новонароджених - відділення інтенсивної терапії для новонароджених категорій I, II & III, які доступні в будь-який момент і не вимагають переведення пацієнтів в інші клініки. Всі операційні зали оснащені обладнанням на основі цифрової інфраструктури, яка дозволяє підтримувати зв'язок з центрами за кордоном. Клініка має в своєму розпорядженні сучасні лабораторії та діагностичні відділення - радіологія / рентген, ультразвук, остеопороз, клініка грудної клітки, патології, молекулярної біології, гематології, мікробіології. Варто відзначити наступні медичні апарати:

 1. Відкрита магнітна томографія, сканування;
 2. 2 цифрові мамографи, один з яких дає можливість томосинтезу;
 3. Банк стереотаксической біопсії з інтегрованою системою по керівництву;
 4. УЗД грудей з можливістю еластографії, яке в той же час при використанні нового типу еластографії поперечних хвиль при якій ультразвук набуває нової можливість оцінки і надійності виміру твердості і еластичності тканин.

Особлива увага приділяється турботі про жінку і новонародженого. Так, при бажанні матері, новонароджений може бути поміщений в палату разом з матір'ю в спеціальний інкубатор для застереження малюка. Фельдшери та акушери завжди готові допомогти новим мамам по догляду за дитиною. 24 годинний зв'язок з усім персоналом лікарні допомагає полегшити перебування матері та новонародженого в клініці, дає повну інформацію і поради по догляду за малюком, його годуванням і його безпеки. Крім цього, фахівці різних областей, як психологи, дієтологи і так далі, допомагають вагітним жінкам краще підготуватися психологічно до процесу вагітності, пологів і т.д. Так само, фахівці готові надати консультацію про правильне харчування.

Будівля клініки побудована і облаштована на основі високих стандартів. 180 лікарняних палат оснащені зручними меблями, пофарбовані в приємні кольори, що робить перебування пацієнток набагато приємніше, зручніше і допомагає психологічному позитивному настрою. Поруч з палатами є  монітори, які мають доступ до послуг по повному інформуванню пацієнтів, а також їх розваг - доступ в інтернет, телевізор, радіо, телефон і т.д.

Клініка надає наступні види послуг:

 1. Акушерські послуги
 2. Надання інформації про вагітність, наприклад, ознаки вагітності, яке харчування є найбільш підходящим для кожної жінки окремо, вага, можливі труднощі і проблеми, які можуть виникнути і т.д.
 3. Відділення УЗД і передпологовий контроль - здійснення всіх необхідних УЗД на проходженні всього періоду вагітності.
 4. Процедури госпіталізаціі- інформація по всіх необхідних документах, які повинні бути надані для реєстрації на госпіталізацію, надходження безпосереднього для народження дитини.
 5. Перебування в клініці включає в себе знаходження в лікарняних палатах різних категорій, залежно від бажань пацієнтів та їх вибору палат. Крім цього, за бажанням пацієнтів, молоді мами мають право перебуває в палаті разом з новонародженим. Режим харчування вибирається лікарями і може змінюватися щодня, залежно від потреб і побажань пацієнтів. Палати завжди знаходяться в ідеальному чистому стані, особисті речі знаходяться в цінності й збереженні.
 6. Видача свідоцтв про народження.
 7. Виписка мам з новонародженими дітьми.
 8. Післяпологова підтримка педіатрів з будь-яких виникаючих питань, а також всі необхідні консультації вагітних на всьому протязі вагітності.
 9. Стовбурові клітини-завдяки сучасній технології на даний момент можливе відділення стовбурових клітин з пуповинної крові і подальша їх заморозка, дозволяє використовувати їх у майбутньому в міру необхідності.
 10. Профілактичний контроль метаболічних захворювань, відділення інтенсивної терапії новонароджених.

Так само, клініка надає повноцінний гінекологічний контроль до, під час і після вагітності, гінекологія для дітей і підлітків, відділ інтенсивної терапії для дорослих і т.д.

Так само, має відділ хірургії, який займається різними видами операцій, таких як-гінекологічні, грудей, загальна, лапароскопічна, пластична, пластика носа і т.д.

 1. Діагностичні лабораторії включають такі відділи - центральні лабораторії, патологічні, цитологічні, кардіологічні, діабет та ендокринні.
 2. Мають спеціальні центри або відділи, які займаються заплідненням, центр грудей, сечо гінекологічний відділ.

Акушерська і гінекологічна клініка Рея сертифікована організацією TEMOS (Організація сертифікацій Послуг Медичного Туризму).

Подать заявку

captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення