Госпіталь "Метрополітен"

Госпіталь "Метрополітен"

Νοσοκομείο Metropolitan

м. Афіни
Напрямок
  • Лікування
  • Реабілітація
  • Спортивний напрямок

Заснований в 2001 році, розташований на узбережжі Афін, Нео Фаліро. 230 лікарняних палат, лікарі всіх напрямків з досвідом роботи в Греції та за кордоном, сучасне обладнання, різні види діагностичних лабораторій. 25,000 пацієнтів вибирають клініку для амбулаторного та госпіталізації, діагностичних та відділень невідкладної допомоги розширення площі клініки на 80 ліжок.

Медичні відділи: судинної хірургії, променевої онкології, лікування алергій, урології, гастроентерології, загальної хірургії, гінекології, щелепно-лицевої хірургії, хірургії голови та шиї, діабету-ожіренія- метаболізму, рефракційної хірургії, ендокринології, хірургія грудної клітки, хронічного болю, медичної фізики, кардіології, операцій на серці і багато інших.

  1. Лікарняні палати: зручні і сучасні ліжка; пульт управління для-телевізора, ліжка, радіо, телефону, виклик медсестри, інтернет; гаджет- факс, інтернет, зв'язок через інтернет для пацієнтів і лікарів.
  2. Діагностичне і ендоскопічне відділення: Мікробіологічні, біохімічні, гоматологіческіе аналізи; відділення гематології, здачі крові, урології та гормонологіі, біохімії, мікробіології, відділ коагуляції.
  3. Операції за допомогою робототехнічних систем - безпека для пацієнтів.
  4. Реабілітаційний період для спортсменів-професіоналів.
  5. Надання особливих послуг іноземним пацієнтам та супроводжуючих їм особам.

20% від загального числа паціентов- це міжнародні пацієнти.

Подать заявку

captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення