Госпіталь "Мітера"/"Мати"

Госпіталь "Мітера"/"Мати"

м. Афіни
Напрямок
 • Лікування
 • Реабілітація

Мітера - це найбільший приватний госпіталь в Греції, який налічує 515 ліжко-місць. Розміщується на площі близько 30 000 м2. Він забезпечує послуги охорони здоров'я широкого профілю та вже більше 30 років піклується про здоров'я матері, дитини і всієї родини. Госпіталь «Мітера» входить до складу групи госпіталів «Гігея» - найбільшого провайдера послуг охорони здоров`я в Південно-Східній Європі.

«Мітера» включає три окремі клініки:

 1. Загальний шпиталь;
 2. Клініку акушерства та гінекології;
 3. Педіатричний госпіталь;

Загальний шпиталь «Мітера» надає медичні послуги для всієї родини. Інтегровані відділення та лабораторії Загального госпіталю охоплюють такі напрямки: патологія, кардіологія, гематологія і хіміотерапія, ендокринологія, дерматологія, естетична медицина та лазерна терапія, дієтологія, психологія, загальна хірургія, пластична хірургія, ендоскопічна та лапароскопічна хірургія, хірургічні операції в області аудіології, урології , офтальмології та ортопедії. У всіх відділеннях працюють кращі лікарі різних спеціалізацій і штат медсестер з вищою освітою. Все обладнання найсучасніше.

Педіатричний госпіталь «Мітера» надає медичну допомогу дітям навіть у дуже складних випадках. У госпіталі працюють високопрофесійні педіатри та лікарі широкого спектру напрямків, завданням яких є забезпечення найкращого догляду та лікування дітей. Ці визнані вчені - як з Греції, так і з-за кордону - застосовують усі свої знання і досвід для впровадження найпередовіших клінічних практик і методів лікування, тим самим виводячи госпіталь на рівень найбільшого і найбільш інтегрованого приватного педіатричного установи в Греції. Медичний персонал Педіатричного госпіталю незмінно служить на благо дитини та її батьків.

Клініка акушерства та гінекології «Мітера» - це повномасштабний госпіталь для жінок. І ось вже впродовж 26 років успішно забезпечує послуги охорони здоров'я найвищого класу. У розпорядження сучасної матері надано арсенал наукових досягнень, послуг і процедур, які допоможуть їй зачати і народити здорову дитину. Серед іншого це ембріональна медицина, всі види лабораторної діагностики, відділення допоміжних репродуктивних технологій, пологові палати з сучасним оснащенням та ін.

У Клініці акушерства «Мітера» щорічно приймають понад 11,5 тис. пологів. Крім того, завдяки високим показникам виживаності, відділення недоношених немовлят (відділення неонатальної інтенсивної терапії I, II і III рівнів) увійшло до рейтингу найбезпечніших відділень неонатальної інтенсивної терапії в Європі.

 1. Естетична медицина
 2. Кардіохірургія
 3. Кардіологія
 4. Стоматологія
 5. Ендокринологія
 6. Отоларингологія
 7. Офтальмологія
 8. Терапія
 9. Загальна хірургія
 10. Акушерство / Гінекологія
 11. Діагностика загальна
 12. Діагностика за напрямками
 13. Гематологія
 14. Лікування безпліддя
 15. Лікування надмірної ваги
 16. Ортопедія
 17. Педіатрія
 18. Пластична і реконструктивна хірургія
 19. Реабілітація
 20. Урологія / Андрология

Жінкам пропонується спектр послуг з профілактики та успішному лікуванню будь-якої проблеми зі здоров'ям у будь-якому віці:

 1. Лапароскопічна хірургія;
 2. Пластична хірургія;
 3. Дерматологія / Відділення естетичної лазерної терапії;
 4. Дієтологія / Відділення з лікування ожиріння;
 5. Центр мамології;
 6. Остеопороз / Відділення по клімактеричним проблемам і менопаузі;

В цілому, в Клініці гінекології «Мітера» щорічно проводиться близько 8 тис. Складних хірургічних та гінекологічних операцій.

Подать заявку

captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення