Греція – колиска європейської цивілізації і батьківщина медицини. Гіппократ поклав початок медичному науковому знанню, перетворивши медичне мистецтво в науку. З його ім'ям пов'язана знаменита лікарська клятва, що отримала його ім'я і містить основні принципи лікарської діяльності.
Ця медична традиція продовжується і по сей день. Згідно зі статистичними даними, у Греції один з найвищих у світі показників кількості лікарів на душу населення. В даний час, слідуючи принципам Гіппократа, що володіють великими знаннями і багаторічним досвідом грецькі лікарі завоювали міцний авторитет у всьому світі.

Переваги:
Реабілітаційні центри спеціалізуються на наданні медичних послуг та реабілітації із застосуванням технологічного обладнання і всесвітньо визнаних методів для досягнення найкращих результатів лікування за мінімально короткий термін.
Головна мета реабілітаційних центрів полягає в поліпшенні стану пацієнта, навчаючи його щоденній діяльності і усуваючи проблеми, пов'язані з рухом, ходьбою і балансом.
Морське повітря, 300 сонячних днів в році, помірний середземноморський клімат створюють в Греції ідеальні кліматичні умови та сприяють самому успішному і швидкому одужанню.

У реабілітаційних центрах Греції впроваджуються сучасні методики лікування та реабілітації:
тренування рівноваги;тренування проприорецепції;навчання ходьбі при підтримці ваги тіла;функціональна електрична стимуляція (F. E. S.) і біологічний зворотний зв'язок (Biofeedback);
проприоцептивное нервово-м'язове спрощення (PNF);методика Бобат;методика Беатріс Падован;управління спастичності;когнітивна реабілітація;методика візуального (пространственногоигнорирования і гемианопсии;психологічна підтримка;вправи повсякденної активності (ADL); трудотерапія; фізіотерапія; логотерапія; кінезітерапія.