Ніякі події (референдум, загроза дефолту,...) не впливають на активність туристів, що приїжджають на відпочинок у Грецію. Цифра в 20 млн. туристів, озвучена на початку сезону, буде значно перевищена. «Гарна українська традиція – ми переживаємо за чужі проблеми більше, ніж за свої. Головне, що у когось є проблеми, а ми їх намалюємо ще у великих темних тонах.

Але чи такі це темні тони? Напевно – не зовсім, подивіться на 60 % танцюючих греків, які очікують покращення свого стану. Греки грають, а не грають ними. В цьому є позитив і для нас, українців. Яскраве сонце, оливкові гаї, блакитні береги Іонічного і Егейського морів. Греція манила завжди. Але останнім часом замість двотижневих турпутівок наші співвітчизники все частіше замислюються про покупку власної квартири, власного будинку.

Зробити це стає все дешевше. В очікуванні вигоди грецький ринок нерухомості опинився в центрі уваги потенційних покупців. Місцеві ріелтори стверджують, що зараз саме час прицінитися. Ціни на нерухомість тут стали набагато привабливіше всіх сусідніх регіонів. Класичний принцип «Бери на дні! Продавай на піку!». Їх дно не порівняти з нашим піком. І тому радимо подивитися ближче на грецьку нерухомість.