Головам Товариств греків України.

Вельмишановні друзі!

Прошу Вас розглянути можливість рекомендації та направлення на навчання в Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського ( м. Київ) випускників середніх шкіл Вашого регіону для навчання на програмі бакалавріату за спеціальністю філологія - новогрецька мова.

Підготовка фахівців - філологів фінансується у повному обсязі на весь строк навчання Благодійним Фондом Пантелеймона Бумбураса і передбачає стажування в університетах Греції під час навчання.

Пан Пантелеймон Бумбурас, Президент Асоціації грецьких підприємців і підприємств в Україні - просить Вас рекомендувати для навчання в першу чергу членів грецьких товариств, найбільш підготовлених для майбутньої роботи викладачами новогрецької мови в школах Вашого регіону, а також для роботи у представництвах Грецьких компаній в Україні, Українських компаній у Греції.

Таврійський національний університет імені в. І. Вернадського відновив свою діяльність в м. Києві.

Це Національний університет України 4 рівня акредитації, який першим почав підготовку за фахом - новогрецька мова.

І зберіг високий рівень підготовки протягом останніх 25 років роботи.

Ректор університету, доктор філологічних наук, професор Казарін Володимир Павлович - відомий вчений, дослідник еллінізму, широко відомий у наукових колах Греції та України.

Професор Казарін В. П. вважає якраз одним з головних пріоритетів у діяльності університету - підготовку фахівців за спеціальністю - новогрецька мова.

За дорученням Президента Асоціації грецьких підприємців і підприємств в Україні пана Пантелеймона Васильовича Бумбураса, а також Ректора Таврійського Національного університету імені в. І. Вернадського професора Володимира Павловича Казаріна-

З повагою, Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті", доктор наук з державного управління, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Корецький М.Х.