Другий поверх, де розмістили свої павільйони Українські університети - тиша, спокій, викладачі та студенти дивляться один на одного, а присутні керівники зверху спостерігають за тим, що відбувається на першому поверсі.

На першому поверсі - все кипить, ні хвилини спокою. Одним словом, а вірніше двома словами це стан можна описати, як "розбурхане море".

Батьки, студенти - учасники виставки, студенти, які закінчують бакалаврат, магістратуру - вже поставили собі питання - що далі, й розуміють - треба вчитися далі в Європейських університетах, бабусі, дідусі, школярі, яким поступати в університет цього року, в наступному, через 2-3 роки, родичі, які переживають за своїх племінників з інших регіонів...

Все тут на першому поверсі. У кожного своя історія, свої плани, але у всіх уже тверде рішення - навчатися в Європейських університетах, незважаючи на усі труднощі і перешкоди.

Незважаючи на необхідність вчити іноземні мови: чеська, грецька, німецька, польська, словацька, навіть латвійська, не кажучи вже про англійську.

Готові їхати за "тридев'ять земель" - за своїм майбутнім, подалі від "соціалізму" і "совка", широко представленого на другому поверсі.

Всі розуміють, що головне - знання сьогоднішнього дня, компетентність, практика, все що дає навчання в сучасних Європейських університетах.

Сьогодні, з нами на Виставці працювала наша колега і самий-самий помічник Ірина П. Інтерес до програм навчання в Грецьких державних університетах - просто величезний.

Не встигали відповідати на питання, обмінюватися думками, консультувати наших майбутніх студентів.

Але робили все можливе і неможливе. Сподіваємося, що впоралися і були корисні.

Завтра продовжуємо роботу, чекаємо ...