Але чи замислювалися ви про те, скільки коштує зараз Колиска Європейської цивілізації?

Греції належать території на суші і на морі (це як Німеччина та Австрія разом узяті), загальною площею 450 000 кв. км, від узбережжя Адріатичного моря до узбережжя Кіпру!

Від крайньої західної точки країни (Корфу) до крайньої східної (Ларнака) літаком дві години. Це як долетіти з Брюсселя до Марселя. По всьому світу живуть 17.000.000 греків з Греції, Кіпру, Туреччини та ін. Другі у світі за вкладами заощаджень громадян в швейцарські банки. Греція приймає 16 000 000 туристів на рік і сильно розвинена індустрія туризму. У Греції є три великих суднобудівних заводи, які можуть будувати судна будь-якого типу.

Машинобудівна промисловість Греції виробляє важкі вантажівки, автобуси, тролейбуси, залізничні вагони, бетономішалки, причепи та ін.

Грекам належать 2400 великих танкерів і вантажних кораблів - у цій позиції країна займає 1 місце в світі, Кіпр на 5 місці (1500 великих танкерів і вантажних кораблів).

Греція займає 2 місце у світі з виробництва овечого молока, 3 місце з виробництва маслин, шафрану, ківі, персиків.

Країна знаходиться на 1 місці в світі з виробництва нікелю, магнезиту, гідромагнезиту, перліту (1600000 тонн); на 2 місці в світі по виробництву бентоніту (1 500 000 тонн), на 1 місці в Європі по виробництву бокситів (2174000 тонн), хромітів, цинку, алюмінію.

Військово-повітряний флот Греції на 2 місці в НАТО (турецький - на передостанньому).

Військово-морський флот Греції також на 2 місці в НАТО (Туреччина - на 11 місці).

Південніше Криту знаходиться нафтове родовище із запасом нафти 175 млрд. Тонн, це ТРЕТЄ найбільше родовище у світі.

А запаси золота у Фракії оцінюються в суму 38 млрд. Євро.

У Македонії і Фракії знаходяться 3 найбільших родовища золота в Європі.

А запаси нафти і газу Греції оцінюються (тримайтеся) в суму 10 трильйонів доларів (!) За даними геологічного інституту США

І цю країну хочуть продати за 340 млрд.?