Єдиним авіаційним факультетом в Словаччині, що здійснює навчання пілотів є Авіаційний факультет Технічного університету в Кошицях.
Авіаційний факультет Технічного університету в Кошицях був заснований у 2005 році. Незважаючи на короткий час свого існування, у нього є багаторічний досвід підготовки не лише цивільних, але й військових пілотів та авіафахівців. Авіаційний факультет є послідовником традицій Військової авіаційної академії ім. генерала Мілана Растіслава Штефаника в Кошицях, яка понад 30 років забезпечувала освіту пілотів і авіаційного технічного персоналу.

Основна місія авіаційного факультету полягає у сприянні місії Технічного університету насамперед у галузі авіаційної техніки, авіації та космонавтики. Найважливішою складовою місії факультету є надання, організація і забезпечення вищої освіти, безперервної освіти та здійснення творчого наукового дослідження у галузі авіаційного машинобудування, авіаційної електротехніки, конструювання, ремонту й експлуатації авіаційної техніки, управління і забезпечення авіаперевезень та пов’язаної з цим проблематики.

Авіаційний факультет отримав сертифікат Авіаційного/Транспортного управління Словацької Республіки про професійну компетентність для забезпечення технічної підготовки пілотів, працівників управління польотами та сертифікат «Організація для підготовки техобслуговування згідно з ČASŤ 147», який дозволяє факультету готувати авіаційний технічний персонал відповідно до вимог авіаційного законодавства Європейського Союзу, що значним чином збільшує можливості реалізації випускників за кордоном.

Авіаційний факультет надає вищу авіаційну освіту за трьома освітніми рівнями – бакалавр, кваліфікація інженера, навчання в аспірантурі. На факультеті передбачена денна і заочна форма навчання. Також університет дає можливість стати ліцензованим пілотом, з забезпеченням необхідного нальоту.
Мрієш стати пілотом? Тоді тобі саме сюди! Заключи контракт на навчання вже сьогодні, та отримай знижку на навчання! За всіма питаннями телефонуй: +380 50 454 2879, +380 93 693 8735, +380 98 905 4315