Греція ( і грецькі острови)- це дивовижна країна, здатна багато чого запропонувати своїм гостям. Безсумнівно, що однією з головних визначних пам'яток є пляжі Греції, які  прикрашають її узбережжя.

На 13 676 км берегової лінії Ви обов'язково знайдете пляжі своєї мрії : довгі піщані пляжі з бірюзовими, кристально-чистими водами або маленькі , відокремлені пляжі оточені величезними скелями, сосновими або пальмовими гаями.

Це далеко не новина , що грецькі пляжі славляться на весь світ не лише своєю природною красою, але і чистотою. Слід зазначити, що Греція щорічно бере участь у програмі «Блакитний прапор» і входить у трійку країн з найкращим якістю пляжів та пляжного відпочинку.

Всі пляжі Греції володіють своєю унікальною красою і чарівністю. І з повною впевненістю можна заявити, що вибираючи пляжний відпочинок в Греції, ви не будете розчаровані і будете повертатися сюди знову і знову.

Програма «Блакитний Прапор»

Програма «Блакитний Прапор», під керівництвом некомерційної організації Фонду екологічної освіти присвячена маркуванні пляжів і бухт придатних для купання.

Головними критеріями, яким повинні відповідати пляжі , щоб отримати «Блакитний прапор» - це його чистота, якість води, організація, безпека водних видів спорту, охорона навколишнього середовища і т. д.

Щороку більше 3 400 пляжів і гаваней 37 країн світу проходять жорсткий конкурс і, як правило, Греція постійно входить у трійку лідерів серед країн Європи, Африки, Нової Зеландії, Канади і країн Карибського басейну.

Це є ще одним незаперечним доказом високої якості грецьких морів і пляжного відпочинку в Греції, які з року в рік приваблюють мільйони туристів з усього світу.