За рекомендацією Ханіна Ігоря Григоровича, Почесного Консула Турецької Республіки в Україні, була зустріч з Генеральним Координатором Міжнародного Союзу бізнесменів України та Туреччини TUID паном Емілем Алієвим.

Створений понад 10 років тому Союз об'єднує понад 600 бізнесменів України та Туреччини, захищає та представляє їх інтереси в обох республіках, сприяє залученню до співпраці нових підприємців, вивчає ринки обох країн, знаходить ніші економіки - які сьогодні можна запропонувати для співробітництва, виступає з ініціативами перед державними органами обох держав. Тобто, здійснює необхідну і затребувану роботу.

Думаю, що і нам-грекам, непогано цьому повчитися. Недавня зустріч з Радником Президента Торгово-Промислової Палати України, Головою Комітету підприємців АПК Олегом Юхновським такий висновок тільки підтверджує.

Зустрічі підприємців України та Греції - пішли вже в історію, практично ні одна, ні друга сторона не знає ринків один одного, немає довіри і взаєморозуміння, наявний досвід співпраці, за рідкісним винятком, більше негативний, ніж позитивний. Ми не знаємо один одного, не довіряємо один одному, і не рухаємося назустріч.

І як показує досвід, наше місце займають інші підприємці, інші держави. А адже напрямків для спільної діяльності - досить, як і досить завзятих і гідних людей з обох сторін.

Будемо думати про Українсько-Грецький Союз.