Хороші новини з малої батьківщини - смт Якимівка Запорізької області.

Колись ми, випускники Якимівської середньої школи, і мріяти не могли про такі перспективи і можливості.

90% випускників навчалося в Мелітополі, на 10 % припадали такі міста, як Запоріжжя, Дніпропетровськ, Сімферополь, Одеса.

Навчання в Києві, а тим більше в Москві - сприймалося як неординарний випадок, подібний до сьогоднішнього навчання в Кембриджі.

Після 90-х років відкрилися й інші можливості. Однією з таких можливостей - стало навчання наших співгромадян - болгар в університетах Болгарії. І в той час, багато шкодували про те, що немає в роду болгарських коренів.

Пропозиція нашої компанії " Greek Group ", що представлена сьогодні на нараді директорів середніх шкіл Якимівського району, якраз призначена для випускників - негреков, тобто студентів не мають грецькі корені.

Уряд Грецької Республіки створив і підтримує таку програму безкоштовної вищої освіти для студентів інших національностей в державних університетах Греції.

Це 100% вступ на обрану спеціальність, включаючи медицину, архітектуру, право, дизайн.

Це вступ по балам атестата, без ЗНО, без вступних іспитів, без присутності вступника.

Це пільги, що  надаються студентам-ноземцям: безкоштовне харчування, гуртожиток, безкоштовна медична страховка, можливість офіційної роботи протягом дня 4 години.

Це можливість отримання студентського ВНП, з правом подорожі по всій Європі. Це кращі європейські університети з багатовіковою історією.

І найголовніше, це отримання Європейського диплому, що визнається у всій Європі, США, Канаді, і звичайно Україні.