Шановні друзі! Шановні члени ГС" Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" та Ради національних спільнот Украіни! Як член Громадської Ради при Міністерстві культури Украіни ( Комісія зі збереження національної спадщини) пропоную до Плану роботи на 2018-2019 рік внести наступне:

1.Звернення до Міністерства культури України щодо  порятунку об"єкта національної спадщини - Садиби К.Іпсіланті, призупинення всіх незаконних будівельних та ремонтних робіт та повернення його до комунальної власності міста(  м. Київ, вул. Івана Мазепи, 6 ). 
2. Звернення до Міністерства культури України та Національного Банку України щодо відновлення історичного вигляду після незаконної перебудови Надвратної Церкви Дзвіниці  Монастиря Св.Вмц. Катерини на Подолі. 
3. Звернення до Міністерства культури України щодо формування реєстру об"єктів національної спадщини, що пов"язані з національними спільнотами України для відновлення та порятунку відповідних об"єктів. 
4. Звернення до Міністерства культури України щодо включення до плану реконструкції Національного Київо-Печерського заповіднику реконструкціі Надгробного пам"ятника князю Костянтину Іпсіланті з перенесенням його до Успенського Собору. 
5. Звернення до Міністерства культури України про включення до плану фінансування на 2019 рік до ювілею  колишнього міського голови Івана Фундуклея Меморіальної дошки на його честь на приміщенні колишньої жіночої гімназії ( м. Київ, вул. Б.Хмельницького,6. будівля Нафтогазу).
6. Звернення до Міністерства культури України та Національної академії наук України про включення до плану пошукових та археологічних робіт пошуку місця поховання князя Костянтина Іпсіланті на місці сьогоднішнього Георгіївського скверу ( на місці розташування знищенної Георгіївської церкви ( до 200 річчя з початку Грецької революції). 
Прошу до 8 серпня  надати Ваші зауваження та додаткові пропозиції від представників національних спільнот Украіни.
 
З повагою, Корецький М., член Громадської Ради при Міністерстві культури Украіни