Любі друзі! Компанія "Greek Group" починає роботу з набору студентів на безкоштовні програми для українських студентів на медичні факультети державних Університетів Греції. Це Афінський університет, університети міст Салоніки, Патри, Яніна, Лариса, Олександропіль, Іракліон.

Крім того на факультети фармації, стоматології, лікарняного догляду, науки діетіологіі та харчування, молекулярної біології і генетики, біохімії та біотехнологій, естетики та косметології, електро та фізіореабілітаціі, медичних лабораторій, акушерства, радіо - рентгенології. Це - найкращі медичні факультети кращих Європейських університетів з тисячалетней історією підготовки лікарів, медичних фахівців. Надходження без ЗНО, без вступних іспитах, за балами атестату, 100 відсоткова гарантія надходження без хабарів і корупції. Після зарахування на перший курс - студенти для подальшого навчання вчать грецьку мову. Під час навчання надається безкоштовно гуртожиток, безкоштовне харчування в студентській їдальні, безкоштовна медична страховка. Додатково студент має право на офіційне працевлаштування протягом 4 годин щодня. Після закінчення університету надається можливість пройти безкоштовну ординатуру в державних медичних лікувальних установах з оплатою не менше 1000 євро ежемесячно.Студент отримує студентський ВНЖ, за яким може подорожувати по всій Європі. Диплом Грецького університету визнаний в усіх державах Євросоюзу, США, Канади, інших держав без додаткового визнання і переатестації. Навчаючись на медичних факультетах державних університетів Греції студенти знайомляться з найсучаснішими європейськими технологіями і найсучаснішим обладнанням. Практику проходять, як в державних медичних установах, так і в приватних медичних та реабілітаційних центрах.

Любі друзі! Ми звертаємося в першу чергу до випускників Медичних коледжів цього року і попередніх років, до випускників середніх шкіл - не прогавте свій шанс отримання кращого медичної освіти на Землі Ескулапа і Гіппократа - в Греції. Це фундаментальна підготовка, це практика, це сучасні знання. Це гідна затребувана робота в майбутньому з гідною заробітною платою. Чекаємо наших майбутніх студентів!