Шановні друзі! Компанія " Грік Груп" ( www.greekgroup.com.ua ) - єдина компанія, яка надає інформаційні- консультаційні послуги зі вступу українських випускників в державні університети Греції. Вища освіта Греції представлена 48 університетами з 600 факультетами ( вони розділені за 5 напряками - гуманітарні, юридичні, суспільні науки; технологічні ; охорони здоров"я; технічні; економіки та управління).
Ми вдячні Вам за те, що Ви звернетеся до нас з запитами на співпрацю. Ми гарантуємо Вам 100% вступ на один із 20 обраних Вами факультетів одного напрямку. Греція надає самі найкращі умови для вступу та навчання іноземних студентів. Вступ - без Вашої присутності, без ЗНО, без додаткових і творчих іспитів, по балам Вашого атестату, без знання новогрецької мови на момент вступу. Вже наприкінці вересня Ви отримаєте наказ на зарахування до університету. Після цього - ми реєструємо Вас на мовні курси ( 8 місяців в Аіфнах - новогрецька мова , вартість всього 740 євро). Після складання іспитів на сертифікат В2 - продовжуєте навчання за спеціальністю на 1 курсі. Термін навчання в бакалавраті - 4 роки, в магістратурі - 2 роки. Навчання - бескоштовне, тобто Ви не платите за навчання всі 4 ( плюс 2 ) роки. Крім того, бескоштовне трьохразове харчування, проживання в гуртожитку, медичне страхування. Диплом визнається у всьому світі.
На протязі 3 місяців наші студенти отримують ВПЖ ( вид на проживання ). Який надає можливість подорожувати всією Європою та надає право офіційно працювати. Влітку вже після курсів всі працюють і отримують зарплату від 500 євро на місяць.
Шановні друзі! В часі ми вже практично завершуємо прийом документів. Залишилось 10-15 днів на прийом документів на вступ до університетів Греції в 2018 навчальному році. Просимо визначитися, наш офіс знаходиться в Києві ( вул. Жилянська, 146, офіс 117). В любий день ,після Вашого попереднього дзвінка - готові з Вами зустрітися. Можливі любі формати для спілкування.