Уявіть собі, що Ви лежите на казковому пляжі і дивіться вдалину, а перед Вами виникає жива історія грецької цивілізації.

А на якомусь грецькому острові разом з пляжем Вашої мрії Ви відкриваєте для себе стародавні міста і археологічні місця.

І все це на тлі блакитного моря. Крім того, у Вас є можливість насолодитися розташованими біля самого моря середньовічними замками, містами і селами і побувати на концертах і виставках сучасного мистецтва, що проводяться на узбережжі одного з грецьких островів.

У Греції море щільно переплелося з культурою, і це захоплююче поєднання дарує Вам натхнення і наповнює Ваш відпочинок новими відчуттями. Цей ковчег середземноморської цивілізації назавжди прив'язаний до іскристого від променів яскравого грецького світу моря.

Звідси випливає особлива енергія, яку Ви обов'язково відчуєте під час відвідування одного з пам'ятників історії або беручи участь в одному з місцевих народних гулянь на якому-небудь з грецьких островів.

Відпочинок і культура в Греції: популярні напрямки.

Тим, кого тягне в той час, коли міфи і історія злилися воєдино, рекомендуємо відвідати містечко Акротірі на острові Санторін, а також місто Фест і Кноський палац на острові Крит.

Якщо Вас цікавить древній дух Греції, обов'язково відвідайте острів Делос, Акрополь Ліндоса на Родосі, Асклепіон на острові Кос, "Святилище великих богів" на острові Самофракія, порт Пифагорион на острові Самос, храм Посейдона на мисі Суніо, а також стародавній театр в Епідаврі, батьківщину Одіссея острів Ітаку і древнє місто Мессини.

Крім того, в будь-якій точці країни можна знайти безліч археологічних музеїв.

Якщо Вас приваблює Середньовіччя і Візантійський період, у Вас буде можливість ознайомитися з його частинкою в Старому Місті Родос, в замках Корфу, венеціанської фортеці Франгокастелло на Криті, а також у фортецях міст Пілос, Мефони і Короні і в місті-фортеці Монемвасія.

Варто побачити: культурні заходи в Греції.

Якщо ж Вас цікавить сучасна Греція з її живою вібруючої культурою, обов'язково відвідайте літні святкові гуляння, де звучить традиційна грецька музика, а також концерти класичної та етнічної музики та мають міжнародний резонанс театральні вистави під відкритим зоряним небом.

І на веселих народних гуляннях, і на виставах, які даються в стародавніх театрах, на виставках сучасного мистецтва, наприклад, на виставці, яку щорічно організовує відомий Музей кікладського мистецтва на острові Андрос, скрізь Вас приймуть з розпростертими обіймами.

І Ви будете присвячені у всі таємниці Греції,