Сьогодні завершилася наша робоча поїздка до Греції на запрошення Компанії "Mouzenidis Group".

Чемпіонату в Греції, проведеному Всесвітньою Федерацією змішаних єдиноборств W.M.M.A.F. - Бути !!! Підписані документи, проведені робочі зустрічі, ознайомлення з базою, на якій будуть розміщуватися спортсмени, де проводитимуться змагання.

Познайомилися з чудовими людьми, співробітниками Компанії. У всіх - один настрій, одна мета, одне прагнення. Все зробити, як можна краще!

Вранці нас з готелю провели гостинні господарі. Швидко пролетів час в дорозі по дорозі в аеропорт Македонія. Гостинність було продовжено в VIP залі Компанії "Mouzenidis Group".

Далі у нас була можливість познайомитися з магазинами вже в аеропорту - грецькі сувеніри, грецькі солодощі, оливки різних видів, спортивна атрибутика улюблених команд греків, магнітики - Я люблю Грецію! І ми її ще більше полюбили!

На борту літака нас зустрів командир корабля і найкрасивіші стюардеси. Непомітно пройшло 2,5 години польоту. Було запропоновано грецьке біле і червоне вино, соки, напої. Як ми вже звикли - обідній бокс з різними стравами. І як завжди - дуже смачно.

І нарешті, ми - вдома, в аеропорту Бориспіль. Попереду у нас - багато планів і багато роботи. Ми віримо в те, що все у нас вийде!