Для забезпечення ринку праці України висококваліфікованими спеціалістами, які мають вищу освіту найвищого європейського рівня, налагоджені міжнародні зв'язки з вищими навчальними закладами, посольствами та консульствами більшій частині країн ЄС, які є нашими надійними партнерами.

Якщо Ви вирішили отримати вищу освіту в Греції, то "GREEK GROUP" допоможе пройти шлях починаючи з моменту реєстрації до студентської лави. Ми будемо тісно спілкуватися і вирішувати всі Ваші питання, пов'язані з надходженням в грецький ВУЗ і виникають у процесі навчання.

ВНЗ

Освіта в Греції

Бажаєш отримати по-справжньому високоякісну освіту?

Протягом усього терміну навчання ви зможете відвідувати додаткові курси іноземних мов (безкоштовно). Диплом грецького УНИВЕСИТЕТ - це диплом європейського рівня, який визнається в усьому світі. Дипломанти грецьких ВНЗ з великими знаннями в сфері іноземних мов широко затребувані як у Греції, так і в Європі.

В університетах Греції панує молодіжна і дружня обстановка. Викладачі, студенти, співробітники та молодіжні організації завжди готові допомогти і відгукнутися на будь-яку ваше прохання.

Греція (Еллада) - країна, багата легендами, міфами і надзвичайно насиченою історією, яку творили герої давнини і громадяни вільних міст, великі полководці, вчені та мислителі, внісши неоціненний внесок у світову науку та мистецтво.

  • Безкоштовна освіта в державних вузах Греції;
  • Надходження за атестатом без ЗНО, без вступних іспитів;
  • Європейський диплом дійсний у всіх країнах ЄС, США, Канади, України;
  • Студентський ВНЖ з правом переміщення по всій Європі;
  • Бакалаврські, магістерські, докторські програми;
  • Можливість працевлаштування під час навчання;
  • Більше 600 факультетів;
  • Відсутність корупції і хабарів.
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення

Послуги

Новини

Нове відео на каналі Віолетти в Youtube! Дивіться тут. Пишаємось!)Віолетта навчається в Греції на режисера.Дякуємо, що знімаєш такі гарні ролики!Отримали величезне задоволення від перегляду.А майбутні студенти знайдуть в цьому відео також багато…

Запрошуємо всіх майбутніх студентів - школярів та їхніх батьків на міжнародну виставку "Освіта за кордоном"! Скористайтесь можливістю та дізнайтесь в "Greek Group" деталі вступу та безкоштовного навчання в сонячній, гостинній Греції! Переваги…

Ми пишаюся нашіими розумними, красунями, найкращими й талановитимі студентами. В цьому році, як в Афінах (Національний університет імені Каподистрія), так і в Салоніках (Національний університет імені Аристотеля) слухачі курсів новогрецької мови…