Наша компанія ТОВ «GREEK GROUP» створена нашою родиною, мною Корецьким (Пападопулосом) Миколою Христофорович, моєю дружиною Світланою Олександрівною і моїми синами Олександром і Миколою. Старший син Олександр взяв на себе керівництво компанією, а ми всі йому в цьому допомагаємо.

Величезну підтримку в роботі надають наші грецькі родичі і наші друзі.    

Всі наші предки понтійські греки - батько Пападопулос (Papadopoulos) Христофор Миколайович, його брати Сава і Олександр, його сестра Олена, наш дід Пападопулос (Papadopoulos) Микола Савич, наша бабуся Пападопулос (Черкезова) Анна, наш прадід Пападопулос (Papadopoulos) Сава Миколайович народилися і зросли в прекрасному грецькому селищі Опреті Марнеульського району Грузії.

Більшість жителів селища Опреті були переїхавшими з Ахталь і Алаверди, і з меж Трапезундської області. На цей рахунок є архівні документи, які проливають світло на походження як жителів села опиратиметься, так і наших предків. В одному з них йдеться: «У 1854 році священиком Опретской грецької церкви був призначений Микола Попандопуло, уродженець Трапезундської області. Н. Попандопуло народився в 1822 році в селі Авліані Трапезундского округу. Його дід Димитрій і батько Лазар були служителями в різних грецьких селах Трапезундської області. Достовірні відомості про те, що Микола Попандопуло в 1854 році був призначений священиком Опретской церкви говорять про те, що до зазначеного часу греки даного села зуміли вибудувати свою церкву над повноводним джерелом в яру в нижній частині Опреті. Ця церква була освячена в ім'я святої Богоматері Марії.

Сьогодні серед усіх храмів збереглася і ведеться служба в Опреті тільки в Церкві святій Богоматері Марії. Як свідчать родинні перекази, Микола Попандопуло, покидаючи разом з прихожанами межі Трапезундского округу під тиском турків, зумів вивезти, зберегти і потім передати, у вже новий храм, врятоване церковне начиння, яке довгі роки служило людям. І тільки в роки Радянської влади церковні цінності були конфісковані і вивезені. Архівні документи свідчать: «У внутрішній частині в центрі церкви встановлено три кам'яні колони, на яких були перекинуті спеціальні парчеві полотна з вишитим образом Богоматері з немовлям, Святого Лазаря і Христа, розп'ятого на Хресті. Зазначені полотна були привезені греками з Трапезунда (моїм прапрадідом) і зберігалися в церкві до 1948 року. У зазначений рік всі ці полотна разом з найціннішими іконами зникли назавжди ». Микола Попандопуло був одним з 7 братів, який зміг врятуватися і врятувати своїх прихожан, а 6 братів і його батьки загинули.

Мій прадід Пападопулос Сава Миколайович служив священиком церкви Святого Василя в грецькому селищі Саркінеті. У минулому році, ми разом із сестрою Вікторією, знайшли прекрасно збережений храм і могилу, в межах церкви, нашого прадіда. Мій дід - Попандопуло Микола Савович, закінчив Тифлисскую духовну семінарію, Карський університет. На момент одруження був Доглядачем Карського Грецького класичного училища.

Як реліквія, в нашій родині передається фотографія учнів училища, серед викладачів - мій дід. Ця фотографія і зараз з нами в офісі нашої компанії. Мій батько - Христофор Миколайович, мав істинно енциклопедичними знаннями, все своє життя віддав школі, працюючи вчителем фізики і математики.

Вибравши спочатку напрямок професійної діяльності, далеке від навчання інших, доля все одно привела мене до школи, тільки вже у вищу школу. В університеті пройшов усі сходинки від доцента, професора до завідувача кафедри, декана, проректора, першого проректора, і. о. ректора національного університету.

Велике значення в моєму становленні як фахівця, мала робота в системі Національної академії наук України - в Раді з вивчення продуктивних сил України під керівництвом академіка Данилишина Б.М.

Я - доктор наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України.

Моя дружина і мама моїх синів Корецька Світлана Олександрівна - доктор економічних наук, професор, очолювала кафедри, чудово розбирається в системі організації університетської освіти.

Мої сини Олександр і Микола - магістри права, випускники Харківського національного юридичного університету імені Я. Мудрого.

Мій старший син Олександр - магістр права, випускник Харківського національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, кандидат наук.

Дуже цікаво працювати поруч зі своїми дітьми, спостерігати за їх становленням.

У нас чудові стосунки з моїми сестрами Вікторією та Неллі, їх сім'ями.

Завдяки соціальним мережам зустрілися з братом Георгієм Д., котра проживає з сім'єю в м Афіни. Георгій - онук одного з п'яти сёстер мого діда Миколи. А їхня мати Юліта Ксефелінова-Кафанова представниця знатного, іменитого грецького роду Ксефелінових

Маючи за спиною таких предків, маючи відповідний життєвий досвід, спираючись на сім'ю і на друзів, ми не можемо погано робити те, за що беремося. Ми завжди добивалися найкращих результатів.

Створюючи компанію ТОВ «GREEK GROUP» на довгі роки, ми хочемо надавати широкий спектр послуг якісно і своєчасно, щоб кожен клієнт ставав членом нашої сім'ї на довгі роки. Девіз нашої компанії «Там, де ВАМ раді!»