Курси грецької мови

Всіх бажаючих, незалежно від віку і статусу, від місця проживання ласкаво запрошуємо на курси грецької мови, які проводяться за допомогою нашого освітнього центру. 

Загальний курс грецької мови дає можливість отримати основні лінгвістичні навики, відпрацювати їх, а потім продовжити поглиблене вивчення грецької, щоб застосовувати його в своєму навчанні або роботі. Включає базові граматичні та лексичні структури, необхідні в повсякденному житті. В процесі навчання ви зможете поповнити словниковий запас, навчитися правильно вимовляти, вільно читати, писати, спілкуватися, сприймати усне мовлення. 

Заняття в нашому центрі проводять кваліфіковані та практикуючі фахівці, які мають вищу філологічну або лінгвістичну освіту, проходили практику в європейських країнах і мають досвід спілкування з носіями мови, використовуються сучасні, в тому числі, авторські методики, аудіозаписи, фільми.

Пропоновані заняття можуть проходити на грецькій мові без використання мови-посередника. Це підвищує ефективність і прискорює навчання.

Програма курсу складається з п'яти рівнів, починаючи від вивчення з нуля і до вільного володіння мовою (від A1 до С1). 

Щоб визначити свій рівень володіння мовою  і підібрати необхідну  групу ви маєте можливість пройти безкоштовне тестування. 

Після проходження кожного рівня слухач здає перехідний іспит, в разі успішної здачі він отримує сертифікат, що підтверджує відповідність заявленому рівню володіння мовою.

Заняття можуть проходити як в міні-групах, так і індивідуально, на території нашого центру або дистанційно, по - скайпу, що дозволяє опанувати мову практично з будь-якої точки країни або світу.

Для комфортного навчання ви разом з викладачем можете самостійно вибрати дні тижня і час уроків. 

Тривалість заняття: 60 - 90 хвилин.

Вартість: від 150 грн. за 1 заняття. 

Ми пропонуємо систему знижок, яка дозволить знизити вартість навчання. 

Вам потрібно лише подати заявку на навчання, і ми підберемо найбільш підходящий курс саме для Вас, а викладачі знайдуть індивідуальний підхід до кожного свого клієнта.

Групи формуються з мінімальної кількості учнів, щоб викладач зміг відповісти на всі питання, що виникають в ході розбору матеріалу, і акцентувати увагу на будь-якому аспекті, який може бути незрозумілим. Наші викладачі намагаються не переходити до розбору нової теми, якщо хоч один з присутніх не засвоїв попередню.

Приходьте на курси самі, з друзями, з батьками!

Ми познайомимо Вас з принципово новим поглядом на світ, мисленням і способом життя, і вивчимо мову, яка є рідною для 10 мільйонів жителів Греції і більшої частини населення Кіпру. 

Освітній центр «Greek Group» - там, де Вам завжди раді!