Для забезпечення ринку праці України висококваліфікованими спеціалістами, які мають вищу освіту найвищого європейського рівня, налагоджені міжнародні зв'язки з вищими навчальними закладами, посольствами та консульствами більшій частині країн ЄС, які є нашими надійними партнерами.

Якщо Ви вирішили отримати вищу освіту в Греції, то "GREEK GROUP" допоможе пройти шлях починаючи з моменту реєстрації до студентської лави. Ми будемо тісно спілкуватися і вирішувати всі Ваші питання, пов'язані з надходженням в грецький ВУЗ і виникають у процесі навчання.

ВНЗ

Освіта в Греції

Бажаєш отримати по-справжньому високоякісну освіту?

Протягом усього терміну навчання ви зможете відвідувати додаткові курси іноземних мов (безкоштовно). Диплом грецького УНИВЕСИТЕТ - це диплом європейського рівня, який визнається в усьому світі. Дипломанти грецьких ВНЗ з великими знаннями в сфері іноземних мов широко затребувані як у Греції, так і в Європі.

В університетах Греції панує молодіжна і дружня обстановка. Викладачі, студенти, співробітники та молодіжні організації завжди готові допомогти і відгукнутися на будь-яку ваше прохання.

Греція (Еллада) - країна, багата легендами, міфами і надзвичайно насиченою історією, яку творили герої давнини і громадяни вільних міст, великі полководці, вчені та мислителі, внісши неоціненний внесок у світову науку та мистецтво.

  • Безкоштовна освіта в державних вузах Греції;
  • Надходження за атестатом без ЗНО, без вступних іспитів;
  • Європейський диплом дійсний у всіх країнах ЄС, США, Канади, України;
  • Студентський ВНЖ з правом переміщення по всій Європі;
  • Бакалаврські, магістерські, докторські програми;
  • Можливість працевлаштування під час навчання;
  • Більше 600 факультетів;
  • Відсутність корупції і хабарів.
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення

Послуги

Новини

Весь процес навчання займає 5 років: 1 рік вивчення мови і 4 роки в університеті на основному факультеті. Можна, звичайно, потім продовжити навчання в магістратурі. Для того щоб почати навчання безпосередньо в стінах богословського корпусу,…

Мене звуть Наташа Руденко і я студентка одного з найпрестижніших університетів Греції - Пантеон. Хочу розповісти поетапно як я поступила в європейський університет, з якими труднощами зіткнулася, які плюси і мінуси життя в Греції. У вступі мені…

Компанією «Грік Груп» у 2019 році зареєстровано в м.Нью Делі (Індія)  власне представництво. Його директором стала пані Марина Акрам. Дуже авторитетна людиина, патріот України, поетеса, відомий громадський діяч». Пан Раджеш…