Афінський аграрний університет

Афінський аграрний університет

Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Напрямок
  • Економіки і управління
  • Технічних наук
  • Точних наук

Місто Афіни - економічний, культурний та адміністративний центр Греції. Мегаполіс з античними пам'ятниками і відомими на весь світ пам'ятками, полюбився молоді своїй «нічним життям» і торговими центрами європейського рівня. Місто зачаровує своєю багатогранністю! Де ще варто отримати освіту, як не в місці, де зароджувалася культура всього людства?

Афінський аграрний університет - державний університет в районі Вотанікос, недалеко від Афін. Аграрний університет є третім найстарішим університетом у Греції. З 1920 року він вносить цінний внесок в грецький і європейський розвиток сільського господарства та економіки шляхом проведення фундаментальних і прикладних досліджень в галузі сільськогосподарських наук.

Університет розташований на 25 гектарах зеленої території, недалеко від Акрополя, в центрі древнього оливкового гаю. У його складі 16 будівель, які включають в себе: аудиторії, 41 повністю обладнану лабораторію, сучасну бібліотеку, комп'ютерні зали, великі сільськогосподарські об'єкти (дендрарій, виноградник, поля, квітник, теплиці, молочні установки), музеї, студентський центр, критий спортивний зал і спортивні майданчики.

Під час навчання студенти відвідують лекції, лабораторні роботи, організовують поїздки і проходять 4 місяці практики. При навчанні та практичній підготовці використовуються новаторські дослідження вирішення основних проблем, що стоять перед Грецією та Європою в двадцять першому столітті.

Аграрний університет виступає в якості цінного радника грецьких та інших національних організацій, а також Європейської комісії та ООН з питань сільського господарства, і проводить широку діяльність у розвитку сільськогосподарських проектів. Внесок Аграрного Університету допомагає вирішити широке коло питань, пов'язаних з харчуванням і охороною навколишнього середовища, істотно зачіпають повсякденне життя грецьких і європейських громадян: якість і безпеку харчових продуктів, збереження водних ресурсів, сільське господарство, альтернативні джерела енергії, біотехнологія в сільському господарстві.

Сільськогосподарський університет Афін є прикладом постійного прогресу у вирішенні проблем навколишнього середовища і турботи про навколишній світ.

Факультет економіки сільського господарства та розвитку сільських районів

Факультет тваринництва і аквакультури

Факультет сільськогосподарських біотехнологій

Факультет харчових наук і техніки

Факультет освоєння природних ресурсів і сільськогосподарського машинобудування

Факультет наук про агрокультуру

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення