Егейский Університет м. Мітіліні

Егейский Університет м. Мітіліні

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Економіки і управління
  • Технічних наук
  • Точних наук

Лесбос (Мітіліні) - це острів для красивого і спокійного відпочинку. Це гра кольорів, запахів і звуків. Це острів, який варто відвідати!

Це третій за величиною острів Греції після Криту і Евії, населення якого - 10.000 жителів. Острів одягнений в зелень сосен, оливкових дерев і дубів.На острові багато музеїв, монастирів, церков, замків, які залишать незабутні враження у Вашій пам'яті. Митиленский порт пов'язаний поромами з островами Лемнос і Хіос і турецьким містом Айвалик. Від Мітіленскій порту судна йдуть також у Піреї і Салоніки. Мітіліні - це острів гармонії і краси.

Тут розташований головний корпус Егейського Університету. Університет був заснований в 1984 році з метою впровадження нових підходів у сфері вищої освіти в Греції і в усьому світі. Розташований на 6 живописних островах Егейського архіпелагу (о. Мітіліні, о. Хіос, о. Сірос, о. Самос, о. Родос, о. Лімнос), Егейський Університет пропонує студентам унікальну природу, культуру та середовище проживання людини для сучасних досліджень в стародавній колиски знань.

Наука та досягнення:

Менш ніж за тридцять років, Егейський Університет перетворився на міжнародну дослідницьку лабораторію. Для навчання університет пропонує програми магістратури, бакалаврату та аспірантури в сучасних міждисциплінарних тематичних областях, таких як навколишнє середовище, системи зв'язку, інформатика, дизайн продукту, харчування та харчові науки, дизайн, середземноморські дослідження. Зараз тут навчається 15500 студентів!

З перших днів відкриття в Університеті було запроваджено повний і відкритий доступ до інформаційно-комунікаційних технологій та інформації про академічні та адміністративних операціях. Він є першим грецьким університетом, який зміг повною мірою інтегрувати інформаційні та комунікаційні технології в повсякденній практиці. Був створений електронний «Портал досліджень і розробок». Важливі результати досліджень та інновації перетворили Університет у динамічне та конкурентне установа на національному та міжнародному рівні з сильною соціальною та економічною стороною.

Університет є активним членом Європейської асоціації університетів (EUA), партнер-засновник мережі KREMO, член програми EMUNI, партнер у багатьох академічних та дослідницьких мережах і учасник понад 210 двосторонніх угод за програмою Erasmus!

Егейський Університет отримав відмінні відгуки і високу репутацію на національному, європейському та міжнародному рівні за рівень освіти, яку дає установа, і його конкурентні дослідницькі програми.

о. Мітіліні

Громадської Антропології та Історії

Спеціалізація факультету передбачає ознайомлення студентів з історією культури народів світу, історією і методологією етнографічної науки, основами знань у сфері фізичної антропології. Основний науковий напрямок історична етнографія, вивчає походження народів світу та історію формування і побутування етнічних культур.

 Географії

Мета полягає в пізнанні законів формування і розвитку географічного середовища. Географи відводять важливу роль у збереження і поліпшення природного середовища, тому актуальним завданням факультету є підготовка висококваліфікованих фахівців, що мають широкий географічний кругозір, що дозволяє бачити природу у всіх її складних взаємозв'язках.

Соціології

Вивчає детально історичний аналіз розвитку держави, зміна політики щодо міграції, соціальні конфлікти, управління охороною здоров'я. Крім того, факультет надає можливість професійного вправи в різних соціальних об'єктах з метою зміцнення своїх професійних перспектив.

Довкілля

Проводить наукові дослідження в галузі екологічних досліджень і наук. Навчальний план охоплює широкий спектр питань, включаючи фізичні та біологічні науки.

Морських Наук

Є єдиним вузом країни, який пропонує Греції вчених у галузі океанографії. Факультет виконує освітні та науково-дослідні роботи світового класу, у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами та університетами.

Технології Культури і Комунікацій

Мета - поглиблене вивчення культури та культурної спадщини; використання інформаційних технологій у сфері культури та культурного менеджменту; проектування, виробництво, управління та поширення культурних товарів і послуг, з метою збереження, просування та соціального використання грецького культурної спадщини в мультикультурному контексті європейського та світового співтовариства.

 о. Хіос

Управління Підприємствами

За роки своєї роботи зробив величезний внесок у зміцнення кваліфікованими кадрами органів управління і, в першу чергу, державних і муніципальних структур. Випускники факультету мають фундаментальну підготовку в галузі гуманітарних, соціально-економічних, правових та управлінських наук, знають і вміють застосовувати на практиці ефективні методи управління організацією для забезпечення її плідної і прибуткової діяльності.

Інженерів Економіки та Управління

Мета - задоволення потреб сучасної економіки з сучасними інженерними дисциплінами. Випускає професіоналів, здатних вирішувати завдання нового часу, проводячи наукові дослідження та експертизи в областях: фінансовий інжиніринг та інжиніринг управління.

Судноплавства та Підприємницьких Послуг

Мета - забезпечення високої якості підготовки наукових кадрів в дискретної частини ділового адміністрування, надання досліджень на основі розробки науково-дослідних програм, посилання освіти і наукових досліджень з практикою на основі партнерських зв'язків з підприємствами та організаціями.

о. Сірос

Інженерів Проектування Товарів і Систем

Мета - комплексне проектування виробів і систем з використанням знань та ідей різних наук і мистецтв. Навчальна програма факультету охоплює напрямок на необхідність розробки продуктів і систем, необхідність в горизонтальній організації життєвого циклу продукту.

о. Самос

Математики

В ході навчання студенти направлено і всеосяжно вивчають математичні дисципліни та їх практичне застосування в природних, економічних і соціальних науках.

Статистики та актуарно - Фінансовоекономічної Математики

Мета - просування і поширення знань через навчання та дослідження в галузі знань статистики, актуарної науки та фінансової математики.

Інженерів інформаційних і комунікаційних систем

Готує спеціалістів телекомунікаційних технологій та високоякісних інженерів-програмістів.

о. Родос

Початкового Освіти

Випускники набувають наукову і педагогічну підготовку, яка дозволяє їм зрозуміти соціальні функції науки, визначити координати науки освіти і боротися за умови духовної освіти всіх дітей незалежно від раси, національності, віросповідання і соціального стану. Навчальна програма факультету охоплює весь спектр наук освіти, теорії педагогіки і навчання, соціології освіти, клінічної та когнітивної психології.

Науки дошкільного виховання та Освітнього Планування

Навчальний план факультету здійснюють вчені з багатим професійним досвідом, що дозволяє забезпечити високий рівень підготовки майбутніх фахівців. Сучасні еволюційні тенденції вимагають безперервного навчання вчителів, їх знайомство з використанням нових технологій у сфері освіти, поінформованості та сприйнятливості до учнів.

Середземноморських Наук

Надає студентам навчальну програму в областях міжнародної економіки, політики, дипломатії, мов, літератури і культури народів Східного Середземномор'я.

о. Лімнос

Науки Їжі і Харчування

Випускники факультету з навичками через великі знання і спеціалізацію з конкретних тем, можуть оцінити існуючі умови, генерувати нові знання та застосовувати знання з метою безперервного підвищення безпеки, якості та харчової цінності харчових продуктів.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення