Іонічний Університет о. Керкіра (о. Корфу)

Іонічний Університет о. Керкіра (о. Корфу)

O.KERKIRA Ιονίου Πανεπιστημίου (Κέρκυρα)

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Точних наук

Острів Корфу - один з найвідоміших і найкрасивіших островів Греції та Іонічного моря, відомий у всьому світі своєю природою, а також багатою історією, що йде углиб століть.

Його не дарма вважають одним з найзеленіших островів Греції та Середземномор'я: він знаменитий своїми екзотичними пляжами і бірюзовими водами, оливковими гаями і апельсиновими садами. Керкіра, як називають острів греки, зачаровує своєю аурою, мальовничими селами на зелених долинах, вузькими провулками і унікальною архітектурою.

Тут, на цьому прекрасному острові, розташований Іонічний університет, який приваблює студентів з усього світу! Він був заснований в 1984 році. За 30 років існування університет досяг високого рівня викладання і зарекомендував себе як швидко розвивається і високоперспективних ВУЗ, який випускає одних з кращих фахівців в гуманітарних сферах.

Інфраструктура:

На території Університету, для зручності студентів, розташовані кафетерій і їдальня, бібліотека, адміністративний офіс, відділ міжнародних зв'язків, публікаційний офіс, офіс технічної підтримки, офіс інформаційної підтримки, лабораторії, величезний актовий зал для виступів, спортивний центр, комп'ютерні зали і великі аудиторії.

Наука та досягнення:

На базі Університету проходять міжнародні виставки та конференції, в яких беруть участь професори і вчені всього світу! Для студентів додатково проводяться семінари та проекти, в яких вони із задоволенням беруть участь. Активна діяльність Університету в наукових розробках і дослідженнях дає можливість його випускникам мислити ширше, не обмежуючи себе якимись рамками. Новаторські ідеї студентів підтримуються і публікуються в журналах і газетах, а також приймаються на розгляд для підтримки та фінансування з боку держави.

ВНЗ є членом Об'єднаних консерваторій Європи (штаб знаходиться в Болоньї) та Європейської асоціації університетів.

Важливо відзначити, що крім широких перспектив у Греції, студентам надається шанс проявити себе, беручи участь у міжнародних програмах обміну тривалістю від 1 місяця до року за програмою ERASMUS

Факультет Іноземних Мов і Перекладачів

посилена увага до прикладних методичним аспектам теорії і практики міжкультурної комунікації та викладання іноземних мов. Постійні контакти підтримуються з університетами зарубіжних країн, що спеціалізуються в галузі перекладу.

Азіатських Наук

наукові дослідження і викладання мови, вивчення історії, релігії та культури народів Азії

Історичний

мета - зберігати і розвивати класичне, історична освіта в регіоні, здійснювати підготовку висококваліфікованих фахівців з фундаментальних та передовим напрямам історичного знання, зберігати і примножувати потенціал грецької історичної науки по провідним напрямкам, на основі кращих вітчизняних традицій і світового досвіду.

Бібліотекознавства та Архівування

є єдиним університетом в Греції, який спеціалізується з питань архівів, науки бібліотек, музеєзнавства та загальної інформатики.

Інформатики

мета - дати студентам міцні основи фундаментальної освіти в галузі інформаційних технологій та математичних дисциплін. Це дозволяє випускникам факультету стати затребуваними фахівцями на міжнародному ринку праці, працювати програмістами, проектувальниками інформаційних систем, менеджерами програмних проектів.

Звуку і Мультимедіа

мета - навчання нових форм візуального вираження, наукові дослідження в галузі застосування сучасних технологій, обробка звуку і зображення.

Музичного Мистецтва

на основі навчального плану, охоплює п'ять предметних областей музичної теорії і практики:

Вища теорія музики та музична композиція

Виконання Музики - Вокал (музичні інструменти, вокал, ансамблі)

Педагогіка музики

Музичні технології

Музикознавство (систематичне музикознавства, історичне музикознавство)

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення