Консерваторія Афін

Напрямки:
  • Гуманітарних наук
Форма навчання:
  • Денна (стаціонарна)
26 факультетів

Афінська консерваторія – найдавніша консерваторія сучасної Греції. Її художнім керівником є ​​Арістотель Гаруфаліс. Вона була заснована в 1871 році Афінським музично-драматичним суспільством. У 1893 при консерваторії був організований оркестр, який в 1911 виділився в окрему структуру, що сьогодні існує під назвою Афінський державний оркестр.

Серед музикантів, які викладали в Афінській консерваторії – Маноліс Каломіріс, Ельвіра де Ідальго. Серед випускників консерваторії також багато видатних особистостей світової історії музики: Спиридон Самарас, Марія Каллас, Дімітріс Мітропулос, Джина Бахауер, Фрасівулос Георгіадіс, Нана Мускурі, Ставрос Ксархакос і Микис Теодоракис, сучасний піаніст-віртуоз Дімітріс Сгурос.

На сьогоднішній час, Афінська консерваторія – це найбільший центр музичної освіти та професійного виконавського мистецтва в Греції. Цілями Консерваторії є збереження і передача високих традицій класичного мистецтва, а також постійне вдосконалення і відповідність міжнародним вимогам і найвищим стандартам.

Приміщення Консерваторії побудовано в модерновому стилі. Консерваторія Афін вразить Вас своїми концертними і репетиційними залами, величезними аудиторіями, своїми затишними холами, студентськими ресторанами і кафе і атмосферою, якою вона наповнена. Кращі музиканти і виконавці Греції, які навчалися і викладали тут, залишили незгладимий слід в історії розвитку Консерваторії, і в її прагненні до досконалості і визнанням у всьому світі.

На базі Консерваторії Афін часто проходять концерти з виступом як грецьких, так і європейських оркестрів, ансамблів та хорів. Крім того, в навчальній програмі Консерваторії також представлені танцювальні напрямки, що робить навчання тут різноманітним і цікавим

Тематичні напрямки:

  1. Музична література
  2. Хор
  3. Класичний танець
  4. Сучасний танець
  5. Володіння музичними технологіями
  6. Диригування
  7. Арфа
  8. Клавесин
  9. Народні танці
  10. Традиційні інструменти
  11. Візантійська церковна музика
  12. Теорія музики
  13. Ударні інструменти
  14. Труба
  15. Тромбон
  16. Корнет
  17. Саксофон
  18. Кларнет
  19. Гобой
  20. Флейта
  21. Класична гітара
  22. Контрабас
  23. Віолончель
  24. Фортепіано
  25. Скрипка
  26. Сольного співу

Залиште заявку