Міжнародний Грецький Університет

Міжнародний Грецький Університет

Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Економіки і управління
  • Технічних наук
  • Точних наук

Міжнародний грецький університет (The International Hellenic University - IHU) - перший державний університет Греції, де програми викладаються виключно англійською мовою.

Міжнародний грецький університет був заснований у жовтні 2005 року і знаходиться в Салоніках, Греція. За підтримки грецької держави та регіонального бізнес-спільноти, IHU націлений на розвиток в якості одного з провідних дослідницьких та наукових установ Європи.

IHU володіє сильним міжнародним викладацьким складом і видатними студентами з країн Південно-Східної Європи, Чорноморського басейну та інших європейських країн. Всі ступені, що присуджуються цим державним університетом, акредитовані урядом і визнаються в Європейському Союзі і за кордоном.

Міжнародний грецький університет має у складі вчених, дослідників та педагогів, які працюють у тісній взаємодії з видатними запрошуваними іноземними викладачами.

Програми університету були розроблені фахівцями, які мають досвід у розробці навчальних курсів та післядипломних програм, як з грецьких університетів, так і з провідних міжнародних університетів.

Мультикультурна середу Міжнародного грецького університету є гарантією обміну ідеями та співпраці між студентами з різними культурними традиціями.

Післядипломні програми IHU

Для вступу на післядипломні програми IHU, кандидати повинні мати:

  1. Хороший диплом від визнаного університету у відповідній області;
  2. Документ, що підтверджує знання англійської (IELTS чи TOEFL);
  3. Два академічних рекомендаційні листи;

Крім того, для вступу може знадобитися особисте інтерв'ю.

Програма EMBA

Для вступу на програму EMBA, кандидати повинні мати, на додаток до вищевказаних вимог, не менше двох років досвіду роботи з повним робочим днем ​​після закінчення університету.

Прийом відкритий до заповнення всіх вільних місць. Тому подавати заяву потрібно якомога раніше. Навчальний курс починається в жовтні, окрім програми EMBA, яка починається в січні

Програми Школи економіки та бізнес адміністрування:

Executive MBA

Програма призначена для керівників підприємств. Вона пропонує набагато більше, ніж просто основи бізнесу. Ця програма побудована на гнучкій основі і полегшує процес навчання за допомогою різних методів і технологій. IHU EMBA - це 24-місячна програма, яка викладається один уїк-енд на місяць з п'ятниці по неділю, за винятком квітня, серпня і грудня.

Після завершення програми EMBA, ви будете мати:

- Хороші знання принципів і застосування основних функцій управління, а також технічні та концептуальні навички;

- Особливе розуміння стратегічних питань багатьох галузей промисловості;

- По-справжньому міжнародні, мультикультурні перспективи і розуміння завдань, які стоять перед глобальним бізнесом;

- Гнучку кваліфікацію, яка підходить для широкого спектру позицій у бізнесі.

Магістр в галузі управління

Цей курс заснований на програмі МВА, але спрямований на недавніх випускників вузів різних спеціальностей, які не мають досвіду роботи. Це програма, що має сильну практичну орієнтацію, яка дає можливість для розвитку знань і навичок у ключових областях сучасного менеджменту.

Ця програма розрахована на потреби випускників вузів, які шукають оптимального поєднання теорії та практичного підходу до управління. Програма є дуже гнучку кваліфікацію, що дає доступ до широкого кола позицій у бізнесі.

Магістр в галузі банківської справи та фінансів

Програма Магістра в галузі банківської справи та фінансів призначена для недавніх випускників, які шукають оптимального поєднання теорії та практичного підходу до фінансових питань бізнесу або фінансової установи.

Крім того, вона полегшує процес навчання через різні методи і технології навчання.

З моменту вступу на програму, ви будете купувати основні навички та реальні знання, що мають вирішальне значення для досягнення успіху в обраній кар'єрі.

Магістр в галузі сталого розвитку

Ця програма пропонує студентам цікаві міждисциплінарні модулі, які спеціально призначені для забезпечення добре збалансованого освіти з безлічі питань у сфері сталого розвитку.

Програма забезпечує необхідну теоретичну основу для розуміння концепції сталого розвитку підприємств і організацій, а також прикладні засоби і методи інтеграції практики сталого розвитку в управління цими підприємствами.

Магістр в галузі транснаціонального та європейського комерційного права та альтернативного вирішення спорів

Ця програма пропонує справді транснаціональні і європейські перспективи. Вона дає дуже гнучку кваліфікацію, яка підходить для широкого кола позицій у багатьох галузях. Програма призначена для недавніх випускників вузів і кваліфікованих юристів, які прагнуть зробити кар'єру в галузі міжнародного, європейського та транснаціонального комерційного права, корпоративного права, права ринків капіталу, фінансового права та альтернативного вирішення спорів, а також в національних регулюючих органах і державних установах.

Ця програма робить акцент на законодавчому регулюванні міжнародної підприємницької діяльності, діяльності компаній і фінансових ринків, а також альтернативному вирішенні спорів. Вона розроблена, щоб запропонувати студентам глибоке розуміння теорії і практики в трьох функціонально взаємозалежних галузях права: транснаціональне комерційне право, європейське економічне право і альтернативне вирішення спорів (арбітраж і посередництво).

Програми Гуманітарної школи:

Магістр мистецтв, права та економіки

Програма Магістр мистецтв, права та економіки спрямована на вивчення і виявлення функціонального взаємозв'язку між мистецтвом, правом і економікою. Особливий акцент зроблено на правових, фінансових та політичних аспектах та відповідних нормативних підходах, реалізованих в Європі та інших регіонах зі створення творів мистецтва, торгівлі предметами мистецтва, роботі відповідних ринків, функціонуванню закону про право на інтелектуальну власність в ЄС і на міжнародному рівні, захисту культурного спадщини і захисту від незаконно придбаних творів мистецтва.

Магістр в галузі Чорноморських культурних досліджень

Програма пропонує критичний і різнопланове вивчення Чорноморського регіону від стародавньої історії та археології до сучасного мистецтва і сучасної економіки. Чорноморський регіон є областю особливого значення для євразійського регіону, завдяки своєму стратегічному розташуванню і достатку природних ресурсів.

Програма надає спеціалізовану освіту в таких областях, як археологія, історія, етнографія, історична географія, мистецтво, релігія, міфологія, політика, дипломатія і економіка. Її метою є зміцнення міжрелігійних та міжкультурних відносин між різними товариствами Південно-Східної Європи.

Програми Школи наук і технологій:

Магістр в галузі енергосистем

Програма Магістр в галузі енергетичних систем призначена для тих студентів, які хочуть розвивати кар'єру в енергетичному секторі, що переживає бум. Програма має два напрямки спеціалізації: Енергетичний менеджмент і Поновлювані джерела енергії

Магістр в галузі систем інформаційних і комунікаційних технологій

Програма Магістр в галузі систем ІКТ пропонує глибокі знання про новітні технології та тенденції в області інформаційних і комунікаційних систем.

Інтенсивна програма викладається висококласними вченими з міжнародним досвідом і орієнтована на випускників вузів у сфері ІКТ. Студенти отримують передове практичне ноу-хау, сильні теоретичні знання та дослідницькі навички, щоб продовжити кар'єру в промисловості або в наукових колах.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення