Національна Консерваторія Греції м.Афіни

Національна Консерваторія Греції м.Афіни

Εθνικό Ωδείο

Напрямок
 • Гуманітарних наук

Національна консерваторія Греції заснована в Афінах в 1926 році великим композитором Маноліс Каломіріса. Це одне з найстаріших музичних закладів Греції.

Протягом багатьох років консерваторія була єдиним грецьким освітнім і культурним закладом, який представляло грецьку громаду за кордоном шляхом відкриття філій в різних країнах. За ці роки з консерваторією співпрацювали багато відомих діячів мистецтва, серед них Марія Каллас, Габріель П'єрне, Дімітріс Мітропулос і Авра Теодоропулу. Серед студентів консерваторії були Марія Каллас, Леонідас Кавакос, Агнес Бальтса і співачка Манто.

До речі, дві третини співробітників грецької Національної опери - випускники Національної консерваторії.

За роки роботи, Консерваторія підписала безліч двосторонніх угод про співпрацю з музикантами та музичними центрами країн Європи. Багатонаціональний викладацький склад привертає своєю неординарністю та високим рівнем подачі матеріалу, а використання технік і матеріалів різних країн розвиває потенціал і креативність студентів. До речі, студентам надається можливість отримати диплом Лондонського Коледжу "London College of Music"

Приміщення Консерваторії побудовано в сучасному стилі. Національна Консерваторія порадує Вас своєю гостинністю, незабутньою атмосферою, величезними концертними і репетиційними залами, затишними холами, студентськими ресторанами і кафе, а також офісом підтримки випускників. Кращі музиканти і виконавці Греції, які навчалися і викладали тут, залишили незгладимий слід в історії розвитку Консерваторії, і в її прагненні до досконалості і визнанням у всьому світі.

На базі Консерваторії Афін часто проходять міжнародні семінари, з'їзди, концерти з виступом як грецьких, так і європейських оркестрів та ансамблів. Культурне життя студентів насичене і різноманітне. Воно наповнене яскравими фестивалями, виступами, конкурсами та поїздками.

 1. Класична музика
 2. Теорія музика
 3. Сольний спів
 4. Фортепіано
 5. Оперний спів
 6. Хор
 7. Гітара
 8. Скрипка
 9. Віолончель
 10. Саксофон
 11. Труба
 12. Флейта
 13. Кларнет
 14. Історія музики
 15. Музика Візантії
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення