Пелопонійський Університет

Пелопонійський Університет

Πανεπιστήμιο Peloponiysky

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Економіки і управління
  • Медичних наук
  • Технічних наук

Історичне місто Тріполі - столиця грецької префектури Аркадія на півострові Пелопоннес, найзначніше місто в регіоні.

Це сучасне місто, яке постійно зростає і гарнішає. У місті прекрасно збереглися будівлі в стилі неокласицизму, традиційні старовинні церкви, і все це чудово поєднується з новою архітектурою Тріполі. Тріполі відомий своїми визначними пам'ятками і близькістю до археологічних пам'яток еллінської епохи, а також неперевершеною кухнею, масовими ярмарками і фестивалями.

Це прекрасне місто для поєднання навчання і відпочинку!

Інфраструктура:

Будівлі університету побудовані в стилі модерн. Електронне обладнання, яке використовується на заняттях, також відповідає останньому слову техніки. На території Університету розташовані студентські кафе і їдальня, невеликі паркові зони, бібліотека, зали для заняття спортом, великі лекційні зали та аудиторії. Крім цього, у студентів є можливість додатково вивчати заняття в режимі он-лайн.

Наука та досягнення:

Пелопонійскій університет був відкритий 20 вересня 2002 з запуском факультету комп'ютерних наук і технологій та Департаменту телекомунікацій науки і техніки, факультету науки і технології. За роки роботи він випустив понад 100000 студентів - професіоналів своєї справи! Університет зарекомендував себе не тільки на території Греції, але і серед Університетів Європи.

Підтвердженням цьому служать численні нагороди, а також участь у міжнародних дослідницьких та наукових програмах. Крім того, Пелопонійскій Університет є членом програми ERASMUS - некомерційної програми Європейського союзу з обміну студентами та викладачами між університетами країн членів Євросоюзу. Програма надає можливість навчатися, проходити стажування або викладати в іншій країні, що бере участь в програмі.

Місія Пелопонійского університету - це творчий внесок у розвиток вищої освіти в Греції з високими стандартами якості, які відповідають змісту досліджень, науково-дослідним і навчальним вимогам сучасного університету з національним, європейським і міжнародним масштабом.

Мета Університету - надати студентам всі необхідні навички, які потрібні для досягнення професійної кар'єри у швидко мінливому науково-робочої міжнародному середовищі. Він надає всі умови для розвитку мобільності та культурних зв'язків студентів європейських і сусідніх з ЄС країн, розширюючи кругозір і рівень знань своїх учнів.

Штат Університету укомплектований висококваліфікованим академічним персоналом. Зараз у ньому навчається близько 6000 студентів та аспірантів

Факультети розташовані в містах Тріполі, Каламата, Навпліі, Спарта:

Економічних Наук (м Тріполі)

Бере активну участь в інноваційній модернізації вищої освіти в галузі економічних наук. Мета факультету орієнтована не тільки на підготовку обраної спеціальності, але й на підвищення загального рівня культури, компетентності в різних галузях національної економіки.

Комп'ютерних Технологій та Наук (м Тріполі)

Підготовка фахівців в галузі розробки та експлуатації апаратного та програмного забезпечення комп'ютерних систем.

Комунікаційних Наук і Технологій (м Тріполі)

Підготовка висококваліфікованих фахівців нової формації, що володіють високим морально-цивільним потенціалом і здатних успішно реалізувати себе в різних сферах виробництва та бізнесу.

Філології (м Каламата)

Надає знання класичної, візантійської і грецької літератури, забезпечує студентів навичками, необхідними для забезпечення ідеальної підготовки наукових і професійних кар'єр. Високопрофесійний колектив готує кадри філологів Греції та зарубіжних країн, розкриваючи молоді надбання грецької та світової науки і культури.

Історії, Археології та Управління Ресурсами Культури (м Каламата)

Прагне виростити фахівців з питань і поширенню знань про історію, археології та управлінню культурних цінностей Греції та Європи.

Театрального Мистецтва (м Навпліі)

Формування у майбутніх фахівців глибоких знань в області національного та світового мистецтва, в залученні їх до національної культурної спадщини, що має багаті традиції та історію. Успішному досягненню цієї мети сприяє чудовий професорсько-викладацький склад факультету.

Сестринського Освіти (м Спарта)

Вніс величезні зусилля в наукові, соціальні, культурні та економічні потреби нашого часу. Будь-яке розширення інновацій в охороні здоров'я, гнучкі навчальні підходи, якість догляду за пацієнтами та комунальні послуги є компонентами наукової та соціальної ідентичності факультету.

Організації та Управління Спортом (м Спарта)

В ході навчального процесу студенти вивчають систему управління фізичної культури, спорту і туризму, знайомляться і вивчають досвід роботи багатьох фізкультурно-спортивних та туристських організацій. Відмінна інфраструктура і позитивна атмосфера, спілкування між викладачами та студентами є ключовими факторами успіху факультету.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення