Пірейский Університет

Пірейский Університет

Πανεπιστήμιο Πειραιώς

Напрямок
  • Економіки і управління
  • Технічних наук
  • Точних наук

Пірей - третє за величиною місто Греції, промисловий центр країни і частина Великих Афін.

Порт Пірея - найбільший пасажирський порт в Європі, а також третій в світі. Пірей є центром торгівлі, промисловості, світового судноплавства, морської галузі з мережею портів і споруд. Це чудове місто, рух в якому не припиняється ні на хвилину!

Тут знаходиться Університет економічного і технічної освіти. Він був заснований в 1938 році під назвою «Школа для промислових досліджень". У 1945 він був перейменований в "Вищу школу промислових досліджень" і його мета була визначена як систематичне, теоретичне і практичне навчання керівників. У 1989 році "Вища школа промислових досліджень" був перейменований в Університет Пірея.

Наука і досягнення

За час своєї роботи проявив себе на світовому терені. Пірейський Університет - один з найнадійніших університетів Греції!

Тут студенти не тільки вивчають основи та навички своєї спеціальності, а й розкривають в собі лідерські здібності та керівницькі якості. Викладачі університету навчають студентів мислити вільно, без будь-яких обмежень, розкривати свій потенціал і прагнути до вдосконалення.

Пірейський Університет є членом міжнародних програм AIESEC і "PLATON".

Це міжнародні молодіжні некомерційні не політичні незалежні організації, повністю керовані студентами і недавніми випускниками з метою розкриття і розвитку лідерського та професійного потенціалу молоді для внесення позитивного внеску у суспільство.

Завдяки цим програмам, студенти мають унікальну можливість подорожувати по всьому світу, дізнаватися нові місця і людей різних країн і культур.

Інфраструктура

На своїй території, крім корпусів факультетів, знаходяться комп'ютерні центри, лабораторії, сервісні центри, бібліотека, зал для конференцій, амфітеатр, студентський ресторан і офіс підтримки випускників.

Пірейський університет - це зарекомендувавший себе навчальний заклад, який роками доводив і підтримував свій титул одного з кращих університетів Греції!

Міжнародних та Європейських Наук

Вивчення і просування соціальних наук з міжнародної та європейської точки зору, за допомогою наукових досліджень. Готує висококваліфікованих випускників, які володіють знаннями і навичками, необхідними, щоб зайняти ключові позиції в міжнародних і європейських організаціях, грецькому Державному управлінні, а також у приватних підприємствах, які є активними учасниками у грецькому та міжнародному полі.

Студенти факультету повинні одночасно вивчати три суміжних наукових дисципліни, які є основами досліджень:

• міжнародні та європейські інститути;

• міжнародна та європейська політика;

• міжнародна та європейська економіка.

Цифрових систем

Теоретична та практична підготовка майбутніх фахівців в галузі аналізу, уявлення, моделювання, проектування та управління телекомунікаційними системами. Широка програма охоплює всі верстви телекомунікаційної мережі, від фізичного до прикладного рівня.

Інформатики

Вивчає різні дисципліни і методології щодо застосування сучасних комп'ютерних наук. Вирішує питання сумісності сучасних технологій та програм інформатики з іншими сучасними науками. Навчальна програма націлена на задоволення конкретних наукових потреб, викликаних стрімким розвитком інформаційних додатків на європейському та міжнародному рівні.

Виробничий менеджмент і технології

Навчання студентів новим технологіям і їх застосування у виробничих системах, що дозволяє випускникам внести істотний внесок у виробничі процеси на мінливому ринку. Основними завданнями Департаменту є:

  1. Надання студентам наукових інструментів методології, які дозволять їм організувати, аналізувати, розробляти і здійснювати управління промисловими систем управління;
  2. Навчати студентів ефективному вирішенню складних проблем, які виникають від взаємодії людського фактора, сировини та сучасних технологій в процесі виробництва.

Фінанси та Банківське Управління

Готує студентів до виходу на поле фінансів. Навчальна програма включає вивчення повного спектру фмнансових дисциплін, таких як: інвестиції, фінансове планування, ринки фінансових інструментів, корпоративні фінанси, банківська діяльність, макроекономіка і фінансовий сектор, фінансова економетрика та багато інших.

Економічних Наук

Мета - забезпечення високого стандарту освіти в галузі економіки. Програма складається з різних курсів і спрямована на суміщення теоретичних і практичних знань, необхідних для розуміння складних економічних явищ сучасності. Випускники користуються відмінною репутацією і високо оцінені як у приватному, так і в державному секторах.

Статистики і Науки Страхування

Надає теоретичну і практичну підготовку студентів у галузі статистики і науки страхування. Програми навчання являють собою поєднання теоретичних і прикладних предметів. Випускники оснащені необхідними знаннями та навичками, щоб виробляти статистичний аналіз в центрах прикладних досліджень, стати аналітиками або ризик-менеджерами у фінансових інститутах і страхових компанія.

Судноплавства

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення