Технологічний Інститут Інформатики м. Кавала

Технологічний Інститут Інформатики м. Кавала

Τεχνολογικό Ινστιτούτο Πληροφορικής Καβάλας

Напрямок
 • Технічних наук
 • Точних наук

Кавала - "Лазурне місто", вражаюче поєднання моря і гір, своєю формою нагадує амфітеатр, побудований на схилах гори Сімволос. Це місто повне особливої витонченості і і краси, що зачаровує своїх гостей з першого погляду.

Кавала це один з найкрасивіших портових міст країни. Ним завжди захоплювалися мандрівники і навіть його завойовники. Багато з них залишили тут свій слід: петляючі вулички і замок старого міста, традиційні тютюнові склади, рибні таверни та ін.

Пульс міста не припиняється і вночі, круглий рік. Кавала має чудову набережну з безліч ресторанів, кав'ярень і прославлених рибних таверн. Вона завжди рада гостям, готова виконати всі їхні бажання. Це сучасний мегаполіс, де поважають свою історію, місто, готовий відкрити вам своє серце і щедро обдарувати своїми красотами.

 

Тут знаходиться один з кращих університетів, готуючи IT- фахівців в області комп'ютерних технологій. Освітня програма Інституту відповідає програмам Європи.

На території Інституту крім головного корпусу знаходяться сучасні науково дослідницькі лабораторії, комп'ютерні класи з новітнім обладнанням, студентський ресторан, невеликий парк, величезний спортивний корт, офіс підтримки студентів і випускників, а також медичний центр.

Інститут постійно вдосконалює програму навчання, якість рівня викладання і кваліфікацію свого науково - викладацького складу.

Предмети:

 1. Введення в комп'ютери
 2. Введення в програмування
 3. Дискретна математика
 4. Теорія електричних ланцюгів
 5. Математика
 6. Основні поняття інформатики
 7. Цифрові системи
 8. Електронні схеми
 9. Технічне креслення
 10. Технологія виробництва
 11. Алгоритми - структури даних
 12. Введення в програмну інженерію
 13. База даних
 14. Програмування на мові асемблера
 15. Цифровий зв'язок
 16. Англійська мова
 17. Комп'ютерні мережі
 18. промислова автоматизація
 19. Інтелектуальні системи
 20. Комп'ютерна графіка
 21. Операційні системи
 22. Штучний інтелект
 23. Управління проектами
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення