Технологічний Інститут Туризму м. Патри

Технологічний Інститут Туризму м. Патри

Τεχνολογικό Ινστιτούτο Τουριστικών Πάτρας

Напрямок
 • Гуманітарних наук
 • Економіки і управління

ТЕІ м. Патри розташований в тихому і затишному району всього в 4 км від центру міста. Оточений соснами, Інститут Патри є ідеальним місцем для довгих прогулянок або відпочинку між заняттями. Інститут складається з головної будівлі, в якому знаходиться центральне управління, а також з адміністративних служб шкіл, лабораторій, лекційних залів і амфітеатрів, ресторану і кафетерію, центру іноземних мов та фізичної підготовки, конференц - залу, церкви та відділу фінансових послуг Інституту. Нові департаменти в значній мірі сприяли розвитку інституту та його академічної конкурентоспроможності.

Інститут є активним членом програми ERASMUS. ERASMUS пропонує студентам, які успішно завершили свій перший рік навчання, можливість провести частину своєї освіти (від трьох до дванадцяти місяців) у ВНЗ-партнері в іншій європейській країні.

Технологічний Інститут Туризму м Патри має двосторонні угоди з туристичними організаціями Греції та світу. У його студентів є широкі перспективи і можливість будувати кар'єру на туристичному ринку і в сфері обслуговування не тільки в Європі, але і в світі. За роки роботи Інститут Патри зарекомендував себе як перспективний і заслуговує довіри навчальний заклад одного з найвищих рівнів.

Тематичні напрямки:

 1. Мікроекономіка
 2. Фінансова математика
 3. Фінансовий облік
 4. Соціальні наук
 5. Маркетинг
 6. Соціологія
 7. Географія
 8. Управлінський облік
 9. Економіка туризму
 10. Туристичне законодавство
 11. Статистика
 12. Фінансовий аналіз
 13. Менеджмент
 14. Політична географія
 15. Готельний бізнес
 16. Інформаційні системи
 17. Іноземна мова
 18. Адміністративного права
 19. Комунікація та зв'язок
 20. Психологія
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення