Технологічний Інститут Туризму м. Пірей

Технологічний Інститут Туризму м. Пірей

Τεχνολογικό Ινστιτούτο Τουριστικών Πειραιά

Напрямок
 • Гуманітарних наук
 • Економіки і управління

Пірей - головне портове місто в районі Афін, де знаходяться безліч магазинів, ресторанів, барів та кафе. Тут завжди гамірно і багатолюдно. Порт Пірей приймає близько 20 мільйонів пасажирів на рік. Він є найбільшим пасажирським портом Європи та одним з найбільших портів у світі.

Тут, у центрі міста, розташований Технологічний Інститут Туризму. Він готує керівників туристичних підприємств, які мислять широко і по-новому. Впровадження нових технологій та інноваційних знань дозволяє Інституту випускати одних з кращих професіоналів у сфері туризму!

Навчальні програми Інституту відповідають програмам європейського зразка, що відкриває студентам новий підхід до створення бізнесу і роботі в обслуговуючій сфері. Інститут приділяє багато часу іноземним мовам, гуманітарним, економічним та правовим наукам. Завдяки цьому його випускники є гідними кандидатами на роботу в кращих компаніях Європи та світу.

Університет всіляко сприяє розвитку потенціалу своїх учнів, проводячи міжнародні конференції та семінари, і беручи участь у програмах, фінансованих Європейським Союзом.

Крім того, у студентів є можливість пройти курс навчання або продовжити його в туристичних та управлінських університетах Європи за програмою ERASMUS, членом якої є Пірейський ТЕІ.

Тематичні напрямки:

 1. Приватне право
 2. Фінансовий облік
 3. Публічне право
 4. Мікроекономіка
 5. Кількісні методи
 6. Комерційне право
 7. Статистика
 8. Соціологія
 9. Географія
 10. Менеджмент
 11. Економіка туризму
 12. Право Європейського Союзу
 13. Фінанси
 14. Кулінарія
 15. Психологія
 16. Іноземна мова
 17. Морське право
 18. Система бронювання
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення