Технологічний Інститут Туризму м. Салоніки

Технологічний Інститут Туризму м. Салоніки

Τεχνολογικό εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλονίκης

Напрямок
 • Гуманітарних наук
 • Економіки і управління

Технологічний Інститут Туризму  м. Салоніки був заснований в 1983 році. Це другий за величиною технологічний інститут Греції. Інститут пропонує високу якість програм, які допомагають студентом мислити оригінально і по-новому.Студенти працюють і навчаються разом з вченими практиками, які є експертами у своїй галузі. Викладачі проходять практики разом зі студентами, щоб ознайомитися з кращими підходами з метою забезпечення кращого розуміння обраної галузі дослідження.

Технологічний Інститут займає високу позицію за рівнем якості навчання, а також має високий рейтинг серед університетів світу.

Він постійно оновлює свої інформаційні та освітні ресурси, інформацію в бібліотеках і обчислювальному центрі, розвиває багатосторонні зв'язки і контакти з безліччю грецьких туристичних підприємств через студентські стажування, бере участь у міжнародній туристичній виставці "Гостинність", а також співпрацює із зарубіжними організаціями в європейських програмах, таких як: "ERASMUS", "COMETT;", "TEMPUS", "LEONARDO", "MED-CAMPUS"

Тематичні напрямки:

 1. Економіка
 2. Введення в туризм
 3. Фінансова математика
 4. Трудове право
 5. Комерційне право
 6. Фінансовий облік
 7. Статистика
 8. Психологія
 9. Соціологія
 10. Управління туризмом
 11. Географія
 12. Маркетинг
 13. Архітектура
 14. Планування подорожей
 15. Спорт
 16. Реклама в індустрії туризму
 17. Система бронювання
 18. Туристський пакет
 19. Кулінарія
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення