Технологічний Інститут Туризму м. Лариса

Технологічний Інститут Туризму м. Лариса

Τεχνολογικό Ινστιτούτο Τουριστικών γ.Λαρισα

Напрямок
 • Гуманітарних наук
 • Економіки і управління

Лариса - стародавнє місто, п'ятий за величиною місто Греції, столиця такої ж давньо грецької області Фессалія, яка на сьогоднішній день, в 21-му столітті, є великим сучасний містом, торговим і промисловим центром, що поєднує в собі одночасно і риси одного з найстаріших міст світу і ультрасучасні мотиви. Знаходиться Лариса в 350 км від Афін і 154 км від Салонік, в північній частині рівнини, з трьох сторін оточена гірськими хребтами. У місті збереглися красиві старовинні особняки, що потопають у зелені.

У центрі міста розташований Технологічний Інститут Туризму. Перші його департаменти були відкриті в 1983 році. Це сучасний Інститут, який приваблює безліч студентів і випускає висококваліфікованих фахівців, затребуваних як у Греції, так і по всій Європі.

Інститут активно бере участь у програмі SOCRATES, що фінансується ЄС, а також є членом програми Erasmus University Charter. ERASMUS пропонує студентам, які успішно завершили свій перший рік навчання, можливість провести частину своєї освіти (від трьох до дванадцяти місяців) у ВНЗ-партнері в іншій європейській країні.

Інфраструктура ТЕІ охоплює: корпус факультетів, студентський ресторан, офіс міжнародних відносин, бібліотеки, офіс підтримки студентів, технологічний центр, комп'ютерні класи та центр міжнародних стажувань

Тематичні напрямки:

 1. Політична економіка
 2. Бухгалтерський облік
 3. Інформатика
 4. Фінансова математика
 5. Комерційне право
 6. Маркетинг
 7. Соціологія
 8. Економіка
 9. Географія
 10. Іноземна мова
 11. Аналіз туристського ринку
 12. Планування та розвитку туризму
 13. Система бронювання
 14. Авіаквитки
 15. Міжнародний туризм і право
 16. Реклама
 17. Психологія
 18. Соціологія
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення