Технологічний Інститут Туризму м. Ігумениця

Технологічний Інститут Туризму м. Ігумениця

Τεχνολογικό Ινστιτούτο Τουρισμού της Ηγουμενίτσας

Напрямок
 • Гуманітарних наук
 • Економіки і управління

Ігумениця - невелике портове місто, оточене зеленими пагорбами. Життя в місті сконцентроване на двох основних вулицях, що перетинають його. Головна вулиця простяглася вздовж узбережжя. Це третій за величиною порт Греції. Також варто відзначити наявність прекрасних гірських маршрутів для піших прогулянок з чудовими видами. Ігумениця славиться своїми пляжами і бухтами з чистою водою і золотим піском.

Це тихе, прекрасне для навчання і життя, місце.

Тут знаходиться Технологічний Інститут Туризму, заснований в 1994 році. Інститут випускає дипломованих фахівців-керівників. Під час навчання викладачі роблять великий акцент на предметах, пов'язаних з інформаційними технологіями, іноземними мовами, психологією і навичками спілкування. Освітня програма побудована і адаптована до програм європейських ВНЗ, що дозволяє студентам після закінчення Інституту працювати в країнах Європи.

Головний корпус побудований в стилі модерн. Аудиторії Інституту великі і світлі, з мультимедійними екранами і супутнім електронним обладнанням. На його території знаходяться бібліотека, комп'ютерні зали, студентський ресторан, гуртожиток, спортивний зал, центр підтримки студентів.

Технологічний Інститут г.Ігуменіца в рамках навчальної програми проводить безліч конференцій та з'їздів. Для студентів організовуються поїздки по готелях і туристичним комплексам Греції, де щоліта студенти мають можливість працювати і проходити практику.

Тематичні напрямки:

 1. Мікроекономіка
 2. Інформаційні системи та комунікації
 3. Туризм
 4. Географія
 5. Фінансова математика
 6. Комерційне право
 7. Психологія
 8. Статистика
 9. Маркетинг
 10. Соціологія
 11. Економіка
 12. Трудове право
 13. Бухгалтерський облік
 14. Система бронювання
 15. Спорт
 16. Охорона здоров'я
 17. Менеджмент
 18. Розвиток туристичного ринку
 19. Реклама
 20. Корпоративні фінанси
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення