Університет Фессалії

Університет Фессалії

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Економіки і управління
  • Медичних наук
  • Технічних наук
  • Точних наук

Один з найбільш відвідуваних портів Греції, сучасний міський центр з цікавими пам'ятками та унікальними можливостями для відвідування різноманітних екскурсій, Волос є ідеальним місцем для навчання і відпочинку.

Це один з найважливіших торгівельних і промислових центрів регіону Магнесії і Фессалії і третій за величиною торгівельний порт Греції. Волос вигідно розташований в центральній Греції практично на однаковій відстані від міст Афіни та Салонікі. Це жваве місто з добре розвиненою інфраструктурою, цікавими пам'ятками і захоплюючими можливостями для подорожей.

Тут, недалеко від центральної набережної, знаходиться головний корпус фессалійського Університету. Сучасна будівля з модерним дизайном і вітражами, яке вражає своїм виглядом. Ще 3 корпуси розташовуються в містах Лариса, Кардіца і Трікала. Всі будівлі побудовані в модерновому стилі і не залишать нікого байдужими.

У своїй інфраструктурі університет має зорові та лекційні зали, офіси для співробітників, комп'ютерні зали, студентські ресторани і кафетерії, майстерні, лабораторії, бібліотеки, кампус мед. школи, комп'ютерні та спортивні зали, театр. Тут навчається близько 7000 студентів! Для приїжджих студентів організований щоденний автобус до ВУЗу.

Фессалійський Університет є одним з найбільших в країні і проводить активну діяльність в організації конференцій, виставок, великих культурних і наукових заходів, а також володіє всім необхідним для організації спортивних заходів за міжнародними стандартами.

Важливо відзначити ще оду особливість цього університету - тут розташовано Бюро міжнародних зв'язків (IRO). Воно працює для всіх студентів, хто тільки планує або вже готовий виїхати за кордон по обміну з іншими університетами. Університет Фессалії має 315 двосторонніх угод в Європейському Союзі за програмою Erasmus. За межами Європи має 5 активних партнерських відносин у США, Мексиці та Аргентині.

Бюро міжнародних зв'язків сприяє академічної та освітньої мобільності студентів, викладачів та адміністративного персоналу. Тут надається інформація і допомога з досліджень, стипендій та процедурам подачі заявок щодо різних програм обміну. Бюро міжнародних зв'язків та Університет несуть відповідальність за контракти і співпрацю з партнерами в зарубіжних університетах, так що студенти і батьки можуть не турбуватися про збереження та виконанні всіх зобов'язань з боку як Греції, так і приймаючих студентів сторін у будь-якому куточку світу.

Медичний

Факультет Медицини вносить значний вклад в охорону здоров'я, з метою поліпшити рівень життя сучасного суспільства. Безлічі лабораторій дозволяють студентам обробляти отримані знання на практиці і набиратися досвіду в реальних умовах.

Ветеринарний

Місією Ветеринарного Факультету є підготовка науковців ветеринарної професії, зайнятих у сфері охорони здоров'я і добробуту тварин, охорони навколишнього середовища, експериментальної медицини і ветеринарних досліджень. У травні 2003 року факультет вступив в Європейський союз установ ветеринарної освіти.

Біохімії та біотехнології

Мета Факультету біохімії та біотехнології проведення передових досліджень у галузі біохімії, біології та генетики. Випускники факультету працюють в діагностичних або дослідних лабораторіях, фармацевтичних виробництвах, лабораторіях контролю якості факторів виробництва та харчової промисловості.

Економіки

Факультет Економіки - підготовка науковців, здатних зробити свій внесок у розвиток економічної теорії, напередодні економічних явищ і розвитку виробничої діяльності.

Інженерно-Механічний

Навчальна програма Факультету інженер-механік надає відмінну підготовку студентам в областях динаміка рідин і транспортних явищ, інженерії і наук про матеріали, динаміки і управління, планування та будівництва механічних систем, елементів палива і водневих технологій, оперативного управління та оперативних досліджень.

Планування та Регіонального Розвитку

Навчальна програма Факультету Планування і Регіонального Розвитку, готує студентів створювати, реконструювати та експлуатувати планувальні та інженерні системи людських поселень, що забезпечують зручну і стійку в часі середовище проживання.

Будівництва

Навчальна програма Будівельного Факультету готує студентів розробляти проекти будівель і споруд, виконувати розрахунки інженерних мереж і теплоенергетичних об'єктів, реставрувати пам'ятки архітектурної спадщини, проводити ремонтно-будівельні роботи автомобільних доріг і мостів. Випускники факультету затребувані в державних установах, науково-дослідних інститутах, проектних будівельних організаціях та приватних фірмах, що займаються проектуванням, будівництвом і експлуатацією будівель, інженерних споруд і промислових об'єктів.

Архітектури

Факультет Архітектури здійснює науково-освітню діяльність з підготовки висококваліфікованих, інженерів, архітекторів та будівельників. Факультет впроваджує студента в навчальний процес для задоволення зростаючих потреб соціально-економічного та культурного розвитку міста, регіону та країни.

Комп'ютерних інженерів, Телекомунікацій та Мережі

Випускники Факультету Комп'ютерних Інженерів, Телекомунікацій та Мереж, здатні проектувати мережі для передачі великих потоків інформації з великою швидкістю, забезпечувати високу якість передачі даних, управляти і синхронізувати мережі зв'язку в цілому і кожна ланка окремо, використовувати цифрові системи і інтелектуальні комп'ютерні технології.

Початкової Освіти

Факультет початкової освіти вважається багатофункціональним навчально-науковим центром, що забезпечує навчальну та наукову діяльність. Основною метою діяльності факультету є забезпечення високого науково-теоретичного та методичного рівня підготовки майбутніх учителів початкових класів та психології відповідно до провідними тенденціями розвитку неперервної педагогічної освіти.

Дошкільна освіта

Мета Факультету дошкільної освіти - підвищення якості професійної освіти на основі активізації інноваційних процесів. Випускники факультету більша частина керівників дошкільних закладів, їх заступники, фахівці відділів освіти.

Спеціальної Освіти

Факультет Спеціальної Освіти здійснює навчальні, науково-методичні та дослідницькі роботи, основна мета яких підготовка якісних фахівців.

Антропології, історії, археології

Сільського Господарства

Факультет Сільського Господарства надає сучасні знання, необхідні для виробництва сільськогосподарської продукції, конкурентоспроможної на ринку праці.

Іхтіології та Водної Середовища

Мета Факультету іхтіології та Водної Середовища - розширення знань і розвиток талановитих молодих вчених, для продовження успішної професійної кар'єри в академічному управління рибних, водних ресурсів та сільського господарства в цілому.

Фізичного Виховання і Спорту

Факультет Виховання та Спорту прагне здійснювати підготовку високоосвічених фахівців, наукових та управлінських кадрів для галузі фізичної культури, конкурентоспроможних на ринку праці, відповідно до існуючих і перспективними вимогами особистості, суспільства, держави і роботодавця.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення