Университет Фракії ім. Демокріта м.Комотіні

Университет Фракії ім. Демокріта м.Комотіні

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Економіки і управління
  • Медичних наук
  • Технічних наук
  • Точних наук

Комотіні - столиця периферії Східної Македонії та Фракії - є адміністративним, торгівельним, економічним, культурним і транспортним центром, який розташувався на залізничній колії Салоніки - Александрополіс.

Знаходиться місто на північному сході Греції. Чисельність його населення перевищує 50.000 чоловік, не рахуючи 16.000 студентів, що проживають в місті під час свого навчання у Фракійскому університеті ім. Демокрита.

Треба сказати, що Комотіні - це багатокультурне місто, в якому, незважаючи на його невеликі розміри, проживає велика кількість представників різних національностей. Розкинувся він на Фракійській рівнині біля підніжжя гірської гряди Родопи. До речі, до моря від Комотіні рукою подати - всього 30 кілометрів.

Тут знаходиться головний корпус Університету Фракії ім. Демокрита.

Університет був створений в липні 1973 і почав функціонувати в 1974-1975 академічному році. Він названий на честь давньогрецького філософа Демокріта, який був родом з міста Абдери у Фракії. За час роботи університет досягнув високого рівня освіти, затребуваності своїх випускників на світовому ринку і забезпечив собі місце серед кращих грецьких університетів. Університет випускає кращих фахівців в одній з найбільш затребуваних в Греції сферах - юристів.

Інфраструктура:

В Університеті в даний час діє двадцять факультетів в чотирьох містах - дев'ять у м. Комотіні, п'ять у м. Ксанті, чотири у м. Александрополі і два у м. Орестіада.

На території Університетів крім головних корпусів факультетів знаходяться безліч відділів з різними напрямками навчання, спорткомплекси, школа юристів, бібліотеки, затишні студентські ресторанчики на відкритому повітрі, гуртожитки, відділ мед. допомоги, офіс підтримки студентів. Для студентів також організований регулярний автобус. Головні будівлі університетів постійно оновлюються і реставруються, великі затишні зали для відпочинку та навчання з безкоштовним Wi-Fi інтернетом налаштовують студентів на навчання в комфортній обстановці, а уважний викладацький склад завжди з радістю допоможе і відповість на всі запитання. Часто практичні заняття зі студентами проводять не тільки професори ВНЗ, а й викладачі, які також проводять дослідження в цих сферах.

В Університеті з постійною регулярністю проводяться конференції та з'їзди вчених з усієї Європи та світу, що дозволяє студентам отримувати інформацію з перших рук і поглиблювати свої знання.

Юридичний (м. Комотіні)

Виховує майбутніх юристів, адвокатів, нотаріусів та суддів. Студенти вивчають весь цикл правової науки, яка є невід'ємною частиною соціальних наук, схильна до змін і правової еволюції, на що моментально реагує науковий склад факультету.

Міжнародних та Економічних Відносин (м. Комотіні)

Веде підготовку економістів, що спеціалізуються з міжнародних економічних відносин та зовнішньоекономічних зв'язків.

Фізичної культури і спорту (м. Комотіні)

Мета - розробка, просування, поширення і застосування знань у спорті. Навчальний план, факультету прагне створити випускників, здатних реагувати на потреби професійної зрілості ринку праці, в Греції та за кордоном. Працюючи в навчальних закладах, спортивних організаціях і відомствах, випускники факультету сумлінно виконують покладені на них обов'язки, вирішуючи завдання виховання підростаючого покоління, оздоровлення населення, підготовки спортсменів високого класу.

Історії та етнології (м. Комотіні)

Здійснює фундаментальні дослідження в галузі вітчизняної та загальної історії, джерелознавства та історіографії. В даний час факультет входить в програму обміну студентів з університету в Любляні Словенія, в Стамбулі Туреччина, на Сардинії в Італії, Університет Ерфурта в Німеччині, Університет Флоренції в Італії, Університет Майнца в Німеччині, Університет Гумбольдта в Берліні і Університет Киркларелі в Туреччині.

Грецької літератури (м. Комотіні)

Мета - вивчення і дослідження стародавньої грецької, римської, візантійської і сучасної грецької історії.

Соціальної Адміністрації (м. Комотіні)

Готує фахівців зі зв'язків з громадськістю, соціальної роботи та управління персоналом, діяльність яких заснована на використанні технологій соціального характеру.

Розвитку Літератури і Κультури Країн Причорномор'я (м. Комотіні)

Мета полягає у просування, поширення, навчанню і дослідженню мови, літератури та культури народів країн Чорного моря. Випускники факультету затребувані в якості менеджерів грецьких державних послуг, у консульських установах чорноморських країн (Росії, України, Грузії, Вірменії, Румунії, Болгарії, Туреччини), в якості консультантів в цих країнах і вчених в науково-дослідних інститутах.

Політичних Наук (м. Комотіні)

Спеціалізується на якісному аналізі соціально-політичних процесів в Греції та за кордоном.

Ділового Адміністрування (м. Комотіні)

Займається підготовкою менеджерів у галузі управління зовнішньоекономічної діяльності, які володіють як теоретичними економічними знаннями, так і практичними знаннями в області менеджменту, маркетингу та здійснення комерційних операцій.

Будівельний (м. Ксанті)

Підготовка вчених в змозі провести розрахунок, проектування, обслуговування та будівництво, необхідних для розвитку країни, покращення умов життя населення, експлуатації природних багатств.

Архітектури (м. Ксанті)

Вирішує найрізноманітніші композиційні завдання. Студенти розробляють проекти планування і забудови сільських населених пунктів та житлових районів, проекти виставкових комплексів і музеїв, спортивних споруд, театрів і культурних центрів, житлових будинків і парків. У програму факультету входять численні предмети інженерно-технічного циклу - від математики і геометрії до будівельної акустики та сантехніки.

Електротехніки та обчислювальної техніки (м. Ксанті)

Готує інженерів, здатних управляти сучасним виробництвом.

Інженерної Екології (м. Ксанті)

Вносить істотний внесок у зміцнення соціальної солідарності, розробку методів і способів захисту навколишнього середовища, якості життя та охорони здоров'я населення. Випускники факультету успішно трудяться в міжнародних організаціях, пов'язаних з розробкою і здійсненням програм збереження, розвитку і управління природної і людської середовища, в провадженні державних і приватних будівельних проектів.

Промисловій Інженерії та Управління (м. Ксанті)

Підготовка бакалаврів, що володіють загальнокультурних та професійними особистісними компетенціями, які дозволяють їм успішно працювати в сферах діяльності, пов'язаних з процесами планування та управління життєвим циклом складних технічних систем.

Медичний (м. Александрополь)

Орієнтуючись на нові розробки і модернізації освітнього процесу, представляє привабливу програму для студентів, повну навчання і підготовки у всіх областях медичної науки. Безперервними зусиллями наукової та технологічної модернізації, факультет став магнітом для провідних вчених з Греції та за кордоном.

Початкового Освіти (м Александрополь)

Високий рівень етики професійних і міжособистісних відносин, спадкоємність традицій і можливість передачі багатого наукового, педагогічного та життєвого досвіду новим поколінням.

Дошкільного Освіти (м. Александрополь)

Програма факультету розроблена в якості надійного наукового педагогічної освіти дітей дошкільного віку. Викладачів факультету відрізняє творчий, інноваційний підхід до своєї роботи та індивідуальний до студентів. Головне завдання факультету, формувати фахівця активного і духовно вільного, повного віри у свої власні сили.

Молекулярної біології і генетики (м. Александрополь)

Приділяє велику увагу викладанню в областях молекулярна біологія, біотехнологія, генетика. Факультет оснащений сучасним обладнанням, яке активно використовується студентами і постійно оновлюється.

Сільського Розвитку (м. Орестіада)

Мета - соціальний розвиток села, формування і використання трудових ресурсів.

Лісового Господарства та Управління Природними Ресурсами (м. Орестіада)

Мета - вдосконалення організаційно - правової основи системи в галузі використання природних ресурсів і охорони навколишнього середовища.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення