Університет м. Патри

Університет м. Патри

Πανεπιστήμιο Πατρών

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Економіки і управління
  • Медичних наук
  • Технічних наук
  • Точних наук

Патри - прекрасне місто, що лежить у серці Греції. За розмірами Патра займає третє місце після Афін і Салоніків.

Місто є важливим центром судноплавства. Головним портом є порт Пелопоннесу. Патри являють собою дуже жваве студентське містечко. У ньому величезна кількість всіляких барів і нічних клубів, туристичних магазинчиків і невеликих крамничок.

Влітку тут проходить фестиваль мистецтва, події якого розгортаються в стародавньому римському театрі. А в зимовий час, саме в Патрах проходять найкращі і красиві грецькі карнавали.

Тут розташований один з кращих університетів з технічних, наукових, гуманітарних та медичних спеціальностей. Університет м. Патри був заснований в 1964 році.

Сьогодні, це один з найвідоміших університетів Греції з високою репутацією серед Міжнародного та Європейського наукового співтовариства, який виправдовує місію свого створення і рівень, який він займає.

Інфраструктура

Територія університету розташовується в місті Ріо (передмістя Патри), а площа складає 4,5 кв.км. Місто Ріо швидко росте і розвивається, а завдяки щільному графіку міських та залізничних маршрутів, розташування університету дуже зручно для незворушного навчання і роботи. На території університету, що має захоплюючий вид на затоку, чудова флора і фауна, що тягнуть за собою можливість контакту з навколишнім середовищем. Тут розташовані 24 модуля, що охоплюють практично весь спектр науки, як прикладної, так і теоретичної.

Університет прагне зробити навчання своїх студентів найбільш комфортним, тому на його території, крім будівель факультетів знаходяться: спортивний центр, медичний центр, студентський ресторан, бібліотеки, театр, освітній та мовній центри, культурний центр, музей, невелика церква, суспільства за інтересами для іноземних гостей , притулок для тварин, центр зайнятості, комп'ютерні зали і wi-fi на всій території університету.

Для того, щоб студенти були в курсі всіх подій, працює університетське радіо UPFM і випускається щотижнева газета. Також студенти організовуються в танцювальні та театральні групи.

Університет м. Патри є зразком якості і турботи по відношенню до своїх студентів, а його репутація, заслужена роками чесної роботи, служить студентам запорукою їх затребуваності на ринку праці.

Наука і досягнення

Університет Патри займає третє місце серед інших грецьких університетів у розвитку студентських ресурсів, викладацького та адміністративного складу, кількості кафедр. Крім того, він зарекомендував себе в міжнародному співтоваристві за новаторські дослідження, які проводяться в таких областях фундаментальних наук, як охорона здоров'я, біотехнологія, машинобудування, електроніка, інформаційні технології, а також у галузях гуманітарних і суспільних наук, таких як діалектологія, філософія, педагогіка. Ряд факультетів, лабораторій та клінік були визнані міжнародними комітетами як центри передового досвіду.

Міжнародна спрямованість університету Патри і зростаючі взаємини в академічній європейської та міжнародної середовищем стала однією з основних його завдань. Університет Патри має мультикультурний академічний склад, що дозволяє студентам спілкуватися з професорами різних країн світу. Він бере участь в європейських освітніх програмах, таких як програми Erasmus з навчання у більш ніж 200 європейських університетах, а також у програмах для стажування в європейських компаніях, організаціях та промислових відомствах. Університет також бере участь у TEMPUS, JeanMonnetChairs, ERASMUSMUNDUS, що дає можливість студентам подорожувати і обмінюватися досвідом із зарубіжними ВУЗами.

Біології

Перший біологічний факультет, заснований в грецькому Університеті. Факультет навчає студентів  усіх аспектів науки біології, від молекулярного і клітинного рівня до екосистеми. Науково-дослідна діяльність факультету охоплює широкий спектр біологічних технологій та фундаментальних наук.

Геології

Проводить фундаментальні дослідження за всіма основними напрямками наук про землю, займається вивченням геології і корисних копалин, координує регіональні дослідження, що проводяться виробничими геологічними організаціями та окремими фахівцями.

Математики

Відіграє ключову роль у наукових події регіону Західної Греції, його студенти беруть участь в європейських та міжнародних освітніх програмах. Дослідження факультету, внесок в професійну та наукову підготовку студентів визнані у всьому світі.

Фізики

Надає студентам вивчення основних законів і явищ природи, структуру елементарних частинок матерії і структуру всесвіту.

Хімії

Укомплектований високим рівнем наукових співробітників, постійно вдосконалює свою інфраструктуру і продовжує шлях динамічного зростання, що має першою метою забезпечити студентів та аспірантів якісною освітою. Члени викладання та дослідницької роботи знаходяться в тісній співпраці з університетами, дослідницькими центрами та галузями Європи, Азії та США.

Економіки

Високий теоретичний рівень студентів вдало поєднується з практичними вміннями та навичками, набутими в період навчання. Така спрямованість у навчанні допомагає випускникам ефективно вибудовувати свою професійну кар'єру.

Управління Підприємствами

Мета - задоволення потреб суспільства, підприємств та організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування у висококваліфікованих фахівцях - професійних лідерах. Випускники факультету є успішними керівниками підприємств малого та середнього бізнесу, займають високі пости в структурах федеральної влади, в регіональних міністерствах і відомствах, в органах управління муніципальними утвореннями.

Науки Матеріалів

Підготовка матеріалознавців-дослідників високого рівня, здатних проводити сучасні наукові дослідження в галузі хімії, фізики та механіки матеріалів. Кожен випускник в процесі навчання оволодіває обширною фактичною базою матеріалознавства, теорією фізичних явищ, міцними знаннями в галузі математичних наук, методологією системного підходу до створення, дослідження та застосування матеріалів.

Медицини

Готує молодих фахівців на основі тісного зв'язку навчального процесу з клінічною практикою і науковими дослідженнями. Розподіляє молодих фахівців до органів практичної охорони здоров'я та науково-дослідні установи.

Фармацевтичний

Підготовка високоосвічених фахівців, конкурентоспроможних на фармацевтичному ринку у відповідності з існуючими і перспективними вимогами особистості, суспільства, держави.

Початкової Освіти

Вносить свій внесок у підвищення стандартів і задоволення зростаючих потреб в галузі освіти з точки зору питань педагогіки. Випускники мають можливість працювати в якості вчителів початкових класів та інших, пов'язаних з наукою областях.

Дошкільної освіти

Розвиток досліджень в галузі науки освіти. Освітній процес, науково-дослідна та інноваційна діяльність забезпечуються колективом висококваліфікованих викладачів.

Театрального Мистецтва

Пропонує індивідуальну професійну підготовку в області класичних мистецтв, доповнену новітніми сучасними технологіями. Студенти отримують прекрасні можливості пошуку нових шляхів у творчості.

Філології

Стимулює спілкування, наукові дослідження та обмін студентами, викладачами провідних Університетів в інших країнах. Факультет включає в себе три спеціалізації:

  1. Класика (давньогрецька і латинська),
  2. Візантійських і сучасних грецьких досліджень,
  3. Мовознавство.

Філософії

Проводить фундаментальні дослідження в галузі теорії та методології природничо-наукового і соціально-гуманітарного пізнання, філософської антропології, соціальної екології, етики та естетики. Вивчення та узагальнення досягнень світової і національної філософської думки та сприяння найбільш повному їх практичного використання.

Архітектури

Успішно вирішує пріоритетні державні завдання високотехнологічного і соціального розвитку Греції, на основі формування інноваційної наукової та освітньої бази підготовки сучасних будівельників та архітекторів.

Будівельний

Готує висококваліфікованих фахівців, за рахунок поєднання глибокого вивчення студентами теоретичних курсів з практичною роботою і реальними науковими дослідженнями.

Інженерів-Хіміків

Проводить пошукові та прикладні дослідження в рамках федеральних цільових та міжвузівських наукових і науково-технічних програм. Фахівці факультету здатні забезпечити повний цикл роботи хімічного підприємства. Факультет робить все для того, щоб студенти змогли отримати елітне професійну освіту, щоб життя їх була сповнена цікавими і важливими подіями.

Інженерів-Електриків і Комп'ютерних Технологій

Слідує високим освітнім вимогам, завдяки сучасним комп'ютерним лабораторіям і постійному доступу в інтернет. Факультет охоплює викладання і дослідження в області електроенергії, телекомунікацій та інформаційних технологій, електроніки та комп'ютерних систем управління.

Механіків і Інженерів авіабудуванні

Передача знань студентам у дослідженні та викладанні авіаційної науки і техніки. Процес навчання факультету дозволяє випускнику розширити свої знання за рахунок включення у навчальний план науково-дослідної роботи під керівництвом висококваліфікованих фахівців на науковому та експериментальному обладнанні.

Інженерів Комп'ютерів та Інформатики

Навчальна програма спрямована на викладання і дослідження в галузі науки і техніки комп'ютерів і вивчення їх застосування. Характерна особливість факультету, що виділяє його серед інших вищих навчальних закладів, полягає в тому, що як у викладанні, так і в наукових дослідженнях факультет концентрується на пріоритетних напрямах розвитку науки, технологій і техніки, що охоплюють інформаційно-комунікаційні технології, комп'ютерні технології та мережі.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення