Університет ім. Харакопу м. Афіни

Університет ім. Харакопу м. Афіни

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ. ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ Αθήνα

Напрямок
  • Економіки і управління
  • Медичних наук
  • Точних наук

Університет ім. Харакопу знаходиться на південь від центру Афін.

Університет був названий на честь національного благодійника Панагіса Харакопу, який вирішив створити навчальний заклад з відмінною сучасною архітектурою в гармонії з навколишнім середовищем і обладнанням, яке може запропонувати сучасна наука і техніка. Для Панагіса Харакопу і Іванс Харакопу за розпорядженням міністра освіти було надано можливість повною мірою використовувати свої активи відповідно до їх побажань. Будівля була побудована в 1990 році. У 1993 році був проведений перший набір студентів.

Інфраструктура:

Сучасна стильна будівля університету відразу ж привертає погляд. Просторі комп'ютерні зали, затишні лекційні аудиторії і холи, уважні викладачі і професори, а так само велика кількість іноземних студентів дозволяють студенту з перших же хвилин відчути себе вільно і комфортно. На території університету розташовані 3 лабораторії: Лабораторія біології, біохімії, фізіології та мікробіології, Лабораторія харчування та клінічної дієтології, Лабораторія хімії-біохімії та фізичної хімії харчових продуктів.

Наука та досягнення:

Університет ім. Харакопу - один з небагатьох університетів, який спеціалізується тільки на декількох напрямках, завдяки цьому підвищуючи якість навчання. Програми побудовані таким чином, що багато уваги приділяється як аудиторної, так і практичній роботі в лабораторіях. В університеті часто проходять міжнародні з'їзди і конференції з кращими вченими Європи та світу.

Університет ім. Харакопу випускає одних з кращих фахівців у своїх сферах!

За даними досліджень, проведених на основі кількості публікацій викладачів і їх міжнародної привабливості, університет ім. Харакопу посів третє місце серед грецьких Університетів по міжнародним доповідям на кожного члена факультету і четверте місце за міжнародними цитатами на кожну публікацію.

Університет Харакопу є членом програми Erasmus і уклав партнерські угоди з такими університетами Європи і Америки як: Lancaster University, University of Bristol, University of Manchester, City University of London, Université Paris I, Université Paris Descartes, Université Lille 1, Lund University, Yale University, Tufts University, Harvard University.

Географії

Підготовка та виховання нового покоління освічених і професійно підготовлених людей, здатних глибоко розуміти глобальні, регіональні та локальні проблеми розвитку систем «природа-населення-господарство».

Харчування та дієтології

Підготовка вчених в застосування науки дієтології та харчування для поліпшення раціону харчування і харчового статусу новонароджених, немовлят, дітей і підлітків, спортсменів та осіб з обмеженими можливостями. Дослідження факультету сприяють просуванню наукових знань і здоров'ю населення.

Економіки та Екології

Забезпечення теоретичної та практичної підготовкою студентів по всьому спектру знань в предметній галузі економіки та екології.

Інформатики та Телематика

Розвиток і просування комп'ютерних наук, в області мережевих інформаційних систем і пов'язаних з ними електронних послуг. Випускники факультету успішно управляють новими технологіями, заснованими на інтернеті, в розробці складних інформаційних систем і підтримки сучасних послуг

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення