Вищий Інститут Туризму о. Крит і о. Родос

Вищий Інститут Туризму о. Крит і о. Родос

Ανώτερο Ινστιτούτο Τουρισμού. Κρήτη περίπου. Ρόδος

Напрямок
  • Гуманітарних наук
  • Економіки і управління

Острів Крит - це кристально чисте море, величні гори, стародавні міста і унікальні музеї, вражаючі печери і ущелини, відомі з доісторичних часів, м'який клімат, прекрасні пляжі і сучасні готелі, яскраві традиції та щира гостинність, відмінна кухня, яка, згідно з дослідженнями, збільшує середню тривалість життя.

Крім того, Крит - найбільший острів в Греції (площа 8336 кв. Км) і володіє найдовшою береговою лінією (більше 1000 км).

Острів Родос - один з найкрасивіших островів в світі. Він зачаровує незліченних мандрівників своїми вражаючими лицарськими будівлями, мальовничими площами, унікальними архітектурними спорудами, християнськими та мусульманськими пам'ятниками, чарівними пам'ятками та чудовими вулицями.

Туристична діяльність є однією з найбільш перспективних і швидко розвиваються сфер у світі! Де ж ще варто вивчати Туризм, як не в країні, яка щороку приймає мільйони туристів? На Ваш вибір пропонуються кращі Інститути Туризму на островах Кріт і Родос, головною особливістю яких є подальше працевлаштування своїх студентів.

Елітні Туристичні ВНЗ Греції з радістю відкриють для Вас свої двері!

Інститут туризму на Родосі був відкритий в 1937 році. За багаторічну практику він випустив більше 200 000 студентів - фахівців своєї справи, - які широко затребувані як у Греції, так і в усьому світі.

Інститут туризму на Криті відкрився в 1995 році, але його відносна молодість ніяк не відбилася на якості викладання. Студенти, які тут навчаються, використовують методичні роботи і підручники кращих професорів всіх світу, що дозволяє їм застосовувати свої знання і бути затребуваними фахівцями на світовому ринку.

Структура Університетів має схоже побудову. На території кожного з них є студентський ресторан, комп'ютерні зали, великі лекційні аудиторії, бібліотека, басейн, фуршетний зал і кухня, які використовуються на практичних заняттях, спортивний комплекс, центр медичної допомоги, відділ міжнародних зв'язків, інформаційний центр та офіс підтримки студентів.

Знання, які даються у Вищому Інституті Туризму, дозволяють бути професіоналом не лише в сфері обслуговування, а й керувати своїм рестораном, готелем або цілим комплексом по обслуговуванню туристів. Тут Вас навчать бути керівниками, аналізувати конкурентоспроможність туристичних компаній, управляти персоналом і бачити перспективи розвитку бізнесу.

Важливо скасувати, що на базі Інститутів проходить безліч навчальних зустрічей, семінарів, конференцій з представниками та професорами європейських ВНЗ, які давно працюють і ведуть бізнес у сфері туризму. Це дозволяє студентам отримувати інформацію з перших рук і приймати ефективні рішення в залежності від стану туристичного ринку в країні.

Вищий Інститут Туризму є активним членом програми ERASMUS та має угоди про обмін студентів у всій в континентальній Європі, Америці та Азії, що відкриває широкі перспективи для студентів!

Тематичні напрямки:

о.Крит

Введення в туризм
Кулінарія
Фінансова математика
Основи менеджменту
Основи економіки
Масове виробництво продуктів харчування
Бізнес і статистика
Принципи бухгалтерського обліку
Організація та експлуатація
Прийом та бронювання
Економіка туризму
Архітектура - готелю, обладнання, аудиторських компаній
Психологія і соціологія
Ведення рахунків клієнтів
Комп'ютеризація готелів
Туризм географії Греції
Трудові відносини
Англійська туристичної термінології
Фінансовий менеджмент
Обслуговування техніки та обладнання готелю
Міжкультурна комунікація і освіта в сфері туризму
Професійний туризм
Підприємництво в сфері туризму

о.Родос

Готелі та громадське харчування
Постачання продуктів харчування, напоїв та обладнання
Планування бізнесу ділового туризму
Фінансування туристичного бізнесу
Ведення рахунків клієнтів
Контроль і управління персоналом в туристичному бізнесі
Дослідження ринку продажів туристичних товарів і послуг
Бюджет доходів - витрат
Прийом та бронювання
Туристичної інформації
Розробка та аналіз путівки
Розробка і виконання подорожі
Планування і виконання масового туризму
Практика менеджера
Техніко-економічний аналіз створення - розширення туристичного бізнесу
Англійська туристична термінологія
Географія Греції

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення