Найбільш ефективні зустрічі - зустрічі з зацікавленими людьми.

Самими зацікавленими, у нашому випадку, є батьки наших випускників.

У них - найтяжчий час. Час рішень, час вибору. Для того, щоб зробити той самий правильний вибір, вибір, за який не прийдеться шкодувати, необхідно володіти достатньою інформацією.

Перед випускниками українських шкіл і ліцеїв сьогодні відкриваються дві дороги: або в університети України, або в університети європейських держав. Європейські держави створюють здебільшого кращі умови для студентів-іноземців, ніж рідні українські вузи.

Вчора були на запрошення Директора Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва Ілюшиної Олени Олександрівни на батьківських зборах випускників Ліцею.

Враження від відвідування Ліцею - самі "приголомшливі". Без перекручень і зайвих прикрас, скажу, що такому стану аудиторій, обладнання можуть позаздрити деякі університети.

Прогресивно мислячі керівники, викладачі - все для того, щоб кожен день підтверджувати слова Директора: "Навчання в ліцеї дозволяє дитині максимально повноцінно підготуватися до дорослого життя, не тільки отримати відповідний рівень знань, але й адаптуватися до всіх вимог, які ставлять перед майбутніми студентами провідні навчальні заклади".

Випускники Ліцею успішно навчаються як в університетах України, так і в університетах інших держав - Польщі, Чехії, Швейцарії, Ізраїлю.

Новим відкриттям для всіх була представлена презентація про можливість отримання Вищої освіти на безкоштовних програмах для студентів-іноземців в державних університетах Греції.

Відбулася зацікавлена розмова, було задано багато питань і за умови вступу, і за навчання, і по організації дозвілля, і за обсяг необхідних фінансових витрат...

Постаралися дати на всі питання повні відповіді. Звичайно, розуміємо наскільки складно і нашим випускникам, і нашим батькам, і педагогам, які випускають своїх вихованців у доросле життя. Але ми з Вами, дорогі батьки та випускники.

Чекаємо Вашого рішення і постараємося, щоб цей етап у Вашому житті пройшов разом з Кампанією "Greek Group" найбільш комфортно і без зайвих хвилювань.

Успіхів Вам і правильних рішень!