Уяви ранок, коли ти тільки відкрив очі, розумієш що ти в Греціі. І солодко потягуючись, усвідомлюєш цілком, що саме цей ранок по справжньому добрий. Кілометри білих пісків відокремлених пляжів, добре прогріте сонцем блакитне мілководне море, а за пляжами - прохолода і аромат соснових лісів, акрів оливкових гаїв і атмосфера розслабленного щастя. Тури до Греції знамениті розкішними курортами розташованими на величезних територіях, первозданною красою, запашними садами і кілометровими найчистішими пляжами. Розглядати тутешні пам'ятки можна нескінченно, а називати їх просто не потрібно - навіть школярам відомі назви цих разючих місць, в яких розгорталися історичні та міфічні події давнини.

Ще одним, досить молодим напрямком, але який вже завоював свої позиції в туристичному рейтингу, стали шубні тури до Греції. Ціни на такий вид поїздок, просто смішні, а ось хутряні вироби просто прекрасні і, головне, недорого коштують. Їздять за ними в різний час, часом поєднуючи поїздку з екскурсією або декількома відразу. Вигідним придбанням для тих, хто взяв гарячий тур до Греції, стане оливкова олія, яким славиться країна. Для кожного тут є все, що  побажаєш. Тому відпустка, проведена на грецьких курортах, Вас просто підкорить.

Багато готелів Греції порадують своїх постояльців  чудовими стравами національної кухні, в які прийнято додавати оливкове масло і велику кількість всіляких трав і прянощів. Традиційними стравами тут прийнято вважати сувлаки, цацики, долма. Великою популярністю користуються різноманітні рибні страви, а також страви, в яких використовуються найрізноманітніші види сирів, починаючи від мецовон і фети, а закінчуючи манурі і касеріо. При цьому місцеві ресторани неодмінно здивують туриста своїми доступними і прийнятними цінами.

Кожен знайде тут щось своє: довгі піщані смуги пляжів, неймовірно блакитне море, гостинні добродушні жителі, які найбільше люблять свободу і розмірене філософське ставлення до життя.